FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 czwartek, 15 kwietnia 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Milan3
Stadio Ennio Tardini; 10.04.2021; 18:00

Następny mecz

Serie A
Cagliari-
Parma -
Sardegna Arena; 17.04.2021; 20:45

Video

Parma 1:3 Milan: Skrót

Cytat tygodnia

"Prawda jest tak, że w przerwie mogłem ściągnąć wielu piłkarzy, gdyż nasza gra była naprawdę słaba. Ostatecznie padło na Gervinho. Powiem jednak szczerze, że gdybym mógł to wymieniłbym cały skład." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Sklep golfowy ze sprzętem do gry w golfa BogiGolf

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5415 dni.
Napisaliśmy 15618 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma wybrała projektanta nowego Tardini

autor: odys; 24.02.2021 ; 15:35;

W ostatnich dniach bardzo dużo dzieje się w temacie restrukturyzacji Stadio Tardini. Dziś poczyniono kolejny ważny krok na drodze wdrożenia planów w życie.

Jak głosi oficjalny komunikat wydany przez Parmę, klub na drodze konkursu, wyłonił pracownię architektoniczną, która zajmie się przygotowaniem projektu nowego Tardini. To odpowiedzialne zadanie zostanie powierzone w ręce Studio Zoppini - firmy działającej na rynku od 1961 roku i specjalizującej się się w projektowaniu obiektów użyteczności sportowej, o dużej złożoności technologicznej.

W taki sposób zaś, wybór ten skomentował prezydent Parmy - Kyle Krause:

"Jesteśmy nastawieni entuzjastycznie do nadchodzącej współpracy i zarazem w pełni przekonani o dokonaniu właściwego wyboru. Studio Zoppini to firma uznana w branży sportowej i ciesząca się nieposzlakowaną opinią. Reprezentują więc oni wszystko to czego poszukiwaliśmy."

 

Zobacz także

Komentarze

Szarak 24 lutego 2021; 16:48
Generalnie uwazam, ze maglowanie teraz tematu stadionu i pobocznych jest bardzo dobrym pomysłem, odwróci trochę uwagę od aspektu sportowego i może da nieco wytchnienia piłkarzom, co trochę zdejmie z nich choć trochę presji.
odys 24 lutego 2021; 17:05
wydaje mi się, że akurat sprawy stadionu nie powinniśmy określać mianem pobocznego tematu, gdyż w szerszej perspektywie jest to o coś o wiele ważniejszego niż nawet nasz dalszy pobyt w Serie A.
czaaja 24 lutego 2021; 20:38
Ciekawa sprawa ze konkurs nie wyłonił zwycięskiego projektu stadionu ( jak to w normalnym świecie ma miejsce) tylko pracownie arch. tak po włosku ... XD idę o zakład ze obok stadionu lub zintegrowane ze stadionem będzie galeria handlowa + restauracje + apteki + fitness + Lidl + wiele innych przynoszących inwestorowi czysty pieniądz co jest oczywiście zrozumiałe. Przypuszczam ze Krause szukał terenu pod inwestycje w środku miasta a klub był przysłowiowa * na umówie . Lol
Szarak 24 lutego 2021; 21:47
Napisałem przecież temat stadionu i pobocznych :D
odys 24 lutego 2021; 22:05
no tak to też ma wyglądać w sensie stadion plus struktury użyteczności publicznej, bo to jest jedyna opcja żeby zyskać przychylność miasta i mieć jakiekolwiek argumenty ku w dyskusji z przeciwnikami projektu. Co do teori że klub jest środkiem do zyskania terenów pod inwestycje, to jak dla mnie jest to trochę absurdalne założenie. Param generalnie nie jest miastem, które jakiś specjalnie sprzyja inwestycją, ani nie jest to stolica regiony, ani też jakiś popularny kierunek turystyczny, ot miasto jakich wiele bez specjalnych perspektyw na milionowe zyski z inwestycji w nie. Gdyby taki faktycznie był główny cel Krause, to w podobnej cenie mógłby sobie kupić klub w w mieście o zdecydowanie większym potencjale inwestycyjny np. Sampdorię, Torino, Hellas czy nawet Bolognę. Wydaje mi się, że zamiary Krause są raczej odwrotne - pieniądze chciałby robić na klubie, a kwestia tych miejskich inwestycji jest tu całkowicie poboczna.
grasiak 24 lutego 2021; 22:28
Temat stadionu to dla mnie tak ważna sprawa jak pisze Odys. Nawet ważniejsze niż byt w Serie A w przyszłym sezonie. TO dla mnie bardzo ważny aspekt z życia Parmy i chciałbym żeby stadion był piękny ale przede wszystki całościowo zadaszony i zarabiający na siebie.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.