FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 30 poniedziałek, 17 czerwca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 20:30

Następny mecz

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności uważam, że osiągnęliśmy coś wielkiego. Teraz jednak to już przeszłość, trzeba patrzeć w przód na nowe rozgrywki, w których celem nadrzędnym powinien być dalszy progres oraz rozwój zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4747 dni.
Napisaliśmy 11628 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 30 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma, w zasadzie nie zagrała jeszcze podstawową "11"

autor: odys; 10.10.2018 ; 21:05;

Mimo okazałej zdobyczy punktowej, początek sezonu był dla Parmy bardzo problematyczny, głównie z uwagi na liczne kontuzje trapiące zespół, które mocno krzyżowały plany trenera D'Aversy.

Przerwa na mecze reprezentacji przyszła w idealnym momencie i będzie idealną okazją na odzyskanie kontuzjowanych zawodników oraz szansą na wystąpienie w do celowym podstawowym składzie, w którym jak do tej pory, Crociati właściwie nie grali.

Jeśli przyjmiemy, że podstawową "11", którą miał w głowie Roberto D'Aversa przed startem sezonu było ustawienie z Sepe, Iacoponi, Alvesem, Gagliolo, Gobbim, Grassim, Stulacem, Barillą, Gervinho, Inglese i Di Gaudio, to statyki są naprawdę przytłaczające. Takim właśnie składem, w ośmiu dotychczasowych kolejkach Parma zagrała łącznie... 16 minut, w końcówce wyjazdowego meczu ze SPAL.

Ten prosty fakt pokazuje jak wiele potencjału drzemać może jeszcze w zespole Roberto D'Aversy, który pomimo trudnej sytuacji stać na dokonywanie małych cudów. Kto wie być może już wkrótce Crociati po odzyskaniu swoich liderów, jak Gervinho, Inglese czy Grassi wskoczą na jeszcze wyższy poziom i dostarczą kibicom jeszcze więcej powodów do dumy.

 

Zobacz także

Komentarze

odys 10 października 2018; 21:08
tak wiem zaraz zaczną się dyskusję, że zamiast Di Gaudio to raczej Siligardi albo Biabiany, a zamiast Gobbiego, Dimarco. Ale wygląda na to,że D'Aversa właśnie tak wyobrażał sobie ten skład (poszlakami były zmiany dokonywane w pierwszych kolejkach np. to że Siligardiego szybko zastąpił Gervinho, to że Grassi miał lepszą pozycję niż Rigoni oraz że Gobbi był stawiamy nad Dimarco) i to właśnie na tej bazie oparto te rozważania.
1913 10 października 2018; 21:22
Liczę na Grassiego i Biabianego. Grassi wg mnie w formie będzie mimo wszystko lepszy od Rigoniego. A Biabiany będzie rywalizowal np z Siligardim, i taka rywalizacja to ogromna korzyść dla zespołu . Zresztą Bia nie musi nawet grać w wyjściowym składzie , ale jeśli będzie wchodził po 60 minucie to ze swoją motoryka i dryblingiem (jeśli odnajdzie formę ) będzie do gry z kontry idealny. Miał tez umiejętność brania ciężaru gry w swoje ręce, strzelał bramki , zawsze bylem fanem jego talentu.

Najwieksza strata to niestety Di marco. Odpadł w momencie jak zaczął łapać wiatr w żagle , i z braku innych na tej pozycji niestety jesteśmy zmuszeni oglądać wiadomo kogo. Jest to więc strata podwójna ;(


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.