FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 14 wtorek, 24 maja 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Crotone0
Parma 1
Stadio Enzo Scida; 06.05.2022; 18:15

Następny mecz

Video

Crotone 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Sezon w wykonaniu Parmy był porażką. Klub potrzebuje świeżego startu wykorzystując popełnione błędy jako cenną lekcję. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy spoczywa nie tylko na trenerze i zawodnikach, ale także na kierownictwie. Wszyscy są odpowiedzialni za to co się wydarzyło." - Pietro Carmignani

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5819 dni.
Napisaliśmy 18090 newsów

Mamy 287 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 13 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma uruchamia projekt "Tardini for Special"

autor: odys; 13.05.2022 ; 15:07;

Przed paroma dniami, Parma wyszła z bardzo ciekawą inicjatywą społeczno-sportową, pod nazwą "Tardini for Special", na temat której warto jest powiedzieć kilka słów.

Projekt ten zakłada wykorzystanie Stadio Tardini, jako narzędzia do promocji, propagowania i popularyzacji piłki nożnej w sferze lokalnej, po przez udostępnianie obiektu do rozgrywek o charakterze bardziej niszowym, niż Calcio znane z gazet czy telewizji. W ramach pierwszych inicjatyw związanych z tym projektem, na Tardini rozegrany zostanie turniej pod szyldem futbolu paraolimpijskiego, a także ostatni mecz sezonu kobiecej drużyny Parmy, która przy okazji będzie również świętować awans do Serie C. Co równie ważne wstęp na wszystkie wydarzenia, organizowane w ramach "Tardini for Special", będzie darmowy.

Warto również wspomnieć, iż pomysł ten spotkał się już z ogólnokrajową aprobatą, zaś swoim patronatem objęły go FIGC, Lega Serie A, Lega Pro oraz Miasto Parma.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.