FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 20 czwartek, 15 kwietnia 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Milan3
Stadio Ennio Tardini; 10.04.2021; 18:00

Następny mecz

Serie A
Cagliari-
Parma -
Sardegna Arena; 17.04.2021; 20:45

Video

Parma 1:3 Milan: Skrót

Cytat tygodnia

"Prawda jest tak, że w przerwie mogłem ściągnąć wielu piłkarzy, gdyż nasza gra była naprawdę słaba. Ostatecznie padło na Gervinho. Powiem jednak szczerze, że gdybym mógł to wymieniłbym cały skład." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Sklep golfowy ze sprzętem do gry w golfa BogiGolf

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5415 dni.
Napisaliśmy 15618 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 20 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma ukarana grzywną

autor: odys; 16.02.2021 ; 17:26;

Włoski wydział dyscypliny - Giudice Sportivo, po spotkaniach 22 kolejki Serie A, zdecydował się ukarać Parmę karą grzywny w wysokości 12 tysięcy euro.

Jak głosi oficjalny komunikat, wystosowany przez wydział dyscypliny, kara ta jest rezultatem ścisłej odpowiedzialności, jaką Crociati ponoszą za, nieuzasadnione opóźnienie rozpoczęcia meczu w Weronie.

Zobacz także

Komentarze

Michal 16 lutego 2021; 17:37
Czytałem o tym. Ponoć Kurtic powiedział d'Aversie, że jak Gervinho nie gra to on to pie....oli i też nie wychodzi na murawę. I takim sposobem obaj znaleźli się w wyjściowej jedenastce, ale wyszli z lekkim opóźnieniem.
czaaja 16 lutego 2021; 19:58
Ty żartujesz! Niech obaj s********** ! Robi się pełna patologia.
1913 16 lutego 2021; 20:12
Hehe widzę że w naszej sytuacji już o żarty nawet trudno
faster 16 lutego 2021; 21:45
A to dobre @michał
faster 16 lutego 2021; 21:47
Zapomniałeś tylko dodać, że spóźnili się bo musieli jeszcze dopalić szluga i walnąć po setce na odwagę
Michal 16 lutego 2021; 23:05
Oczywiście, że to żarty :) W naszej sytuacji można się albo śmiać albo płakać. Wybieram to pierwsze :)
faster 16 lutego 2021; 23:10
Zdecydowanie :) żart pierwsza klasa, szacun:)
odys 17 lutego 2021; 08:24
Widzę że najciekawsze rozmowy na tej stronie toczą się beze mnie :P Ja z kolei z pewnego źródła wiem że opóźnili mecz bo musieli dwa razy gacie zmieniać bo byli tak obsrani ze strachu, ponad to Kurtic zapomniał żelu do włosów i powiedział że nie zagra do póki fryzurki nie porobi i czekali aż ktoś dowiezie :D