FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 wtorek, 24 maja 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Crotone0
Parma 1
Stadio Enzo Scida; 06.05.2022; 18:15

Następny mecz

Video

Crotone 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Sezon w wykonaniu Parmy był porażką. Klub potrzebuje świeżego startu wykorzystując popełnione błędy jako cenną lekcję. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy spoczywa nie tylko na trenerze i zawodnikach, ale także na kierownictwie. Wszyscy są odpowiedzialni za to co się wydarzyło." - Pietro Carmignani

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5819 dni.
Napisaliśmy 18090 newsów

Mamy 287 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 12 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma rozmawia z Atalantą o transferze Belfodila?

autor: odys; 04.12.2014 ; 22:41;

Ścieżki Parmy i Ishaka Belfodila mogą rozejść się po raz drugi w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Gracz, który powrócił na Tardini po nieudanej przygodzie w Interze i Livorno, w obecnym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej swojego potencjału.

Parmie powoli kończy się cierpliwość do Algierczyka, który ostatnio ma na pieńku także z kibicami Gialloblu. Biorąc pod uwagę aktualna sytuację sportową, Parma nie może sobie pozwolić na czekanie, aż Belfodil w końcu wróci do formy i wydaję się zdecydowana by pozbyć się go już tej zimy.

Zdaniem dziennikarzy Teleducato.it, Parma prowadzi rozmowy z Atalantą, która byłaby zainteresowana zatrudnieniem Belfodila. To jednak nie jedyny potencjalny nabywca 22-letniego napastnika, którego chętnie w swoich szeregach widziałyby także Montpellier, Lille, Fulham i Norwich.

Zobacz także

Komentarze

odys 4 grudnia 2014; 22:42
Żeby tylko w jego przypadku nie powtórzyła się sytuacja z Pelle i Okaką, bo jak tak się stanie to sobie chyba w łeb strzelę...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.