FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 12 wtorek, 2 czerwca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 20.06.2020; 19:30

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5098 dni.
Napisaliśmy 13710 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 12 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma ponownie po Giovinco

autor: odys; 08.04.2020 ; 16:23;

W ostatnich fragmentach zimowego mercato, zgodnie ze słowami Daniele Faggiano, Parma podjęła próbę pozyskania Sebastiana Giovinco, jednak ostatecznie nie sprostała finansowym wymogom tej operacji. Niewykluczone jednak, że już wkrótce Crociati ponownie spróbują szczęścia w tej sprawie.

Od kilku tygodni we włoskich mediach krążą pogłoski mówiące o tym, iż sam Giovinco jest zdeterminowany by powrócić do Serie A, tak aby w końcówce swojej kariery spróbować podjąć walkę o ponowne występy w reprezentacji. Z takiego obrotu spraw, użytek chciałaby zrobić Parma, która zdaniem serwisu CalcioMercato.com już zainicjowała kontakt z otoczeniem Giovinco.

Nie ma jednak co ukrywać, że jeśl pogłoski o chęci powrotu Giovinco do Włoch, okażą się prawdę, lista chętnych będzie długa, zaś Crociati raczej na pewno nie będą w tym wyścigu startować z "pole position".

Zobacz także

Komentarze

grasiak 8 kwietnia 2020; 19:37
A gdzie on obecnie gra i ile sobie życzy za rok gry? Jakie jest w ogóle stanowisko samego piłkarza? Kiedyś u nas grał więc byłby gotów zarabiać mniej aby trafić do nas? Znane są jakieś szczegóły czy to tylko rozważania prasy? Sorry za tak dużą ilość pytań w jednym komentarzu ale jest to spowodowane moją chęcią zobaczenia "atomowej mrówki" u nas.
odys 8 kwietnia 2020; 20:43
teraz gra w Arabii i jego aktualne zarobki przebijają Darmiana, Gervo i Inglese razem wziętych tak więc jeśli nie zdecyduje się na znaczącą obniżek to nie ma szans na jego angaż. naszym jedynym atutem jest tu gra na jego emocjach, gdyż to właśnie w naszych barwach rozegrał swoje najlepsze sezony we Włoszech, ale to mało bo zainteresowanych będzie od groma, a z taką Fiorentiną, Bologną, Torino o Napoli czy innej Romie już nie wspominając, nie mamy co rywalizować na polu finansowym.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.