FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 34 czwartek, 23 stycznia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Juventus2
Parma 1
Allianz Stadium; 19.01.2020; 20:45

Następny mecz

Serie A
Parma -
Udinese-
Stadio Ennio Tardini; 26.01.2020; 15:00

Video

Juventus 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywiście po tej porażce jest w nas żal, jednak mamy też świadomość tego, że rozegraliśmy bardzo dobry mecz z najsilniejszym zespołem we Włoszech. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania i realizowaliśmy plan nakreślony przez trenera. W niektórych sytuacjach zabrakło nam szczęścia, jednak i tak możemy wracać do domu z podniesionym czołem." - Jasmin Kurtic

Shoutbox

Ogłoszenie

Parma Fans Worldwide

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4967 dni.
Napisaliśmy 13028 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 34 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma po Coentrao?

autor: odys; 15.08.2019 ; 00:07;

Poszukiwania, przez Parmę, lewego defensora trwają, zaś to co w tym kontekście dzieje się w mediach powoli zaczyna osiągać szczyty abstrakcji.

Wedle, cytowanych przez portal ParmaToday, plotek, jakie w ostatnich godzinach pojawiły się na rynku transferowym, Parma ma wykazywać zainteresowania pozyskaniem 31-letniego Portugalczyka - Fabio Coentrao, który aktualnie ma status wolnego agenta.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 15 sierpnia 2019; 11:05
A jak o tym niedawno wspominałem to raczej nie było pozytywnego odzewu, a tu proszę. Wykrakałem :D
odys 15 sierpnia 2019; 11:11
ja dalej nie mam na temat ewentualnego transferu pozytywnego zdania, są lepsze, pewniejsze i tańsze opcje
Szarak 15 sierpnia 2019; 11:46
Zdecydowanie bardziej wolę laxalta
grasiak 15 sierpnia 2019; 12:14
Wy chcecie Laxalta, ja Contreao a pewnie skończy się na Molinaro :) Mi oczywiście to nie przeszkadza bo uważam, że Molinaro jeszcze jest w stanie wykrzesać z siebie siły na dobry sezon.
odys 15 sierpnia 2019; 12:27
nie jest w stanie, co zresztą dobitnie pokazał w ostatnim sezonie w barwach Frosinone, nie jest to zawodnik który się nadaje do jakiegokolwiek klubu Serie A na pierwszy skład,...