FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 14 sobota, 15 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W ostatnich dniach Faggiano zakomunikował nam, że chcę odejść z klubu w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz chęci sprawdzenia się w projekcie, w którym będzie miał jeszcze większą odpowiedzialność na głowie. Jego decyzja wywołała w nas żal, jednak musieliśmy ją zaakceptować." - Pietro Pizzarotti

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5172 dni.
Napisaliśmy 14140 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 13 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma nie zamierza stracić Scozzarelli

autor: odys; 15.01.2020 ; 17:56;

W ostatnim czasie Matteo Scozzarella łączony był z kilkoma klubami z Serie B oraz Serie A, które chciałby wykorzystać fakt, iż w czerwcu wygasa jego kontrakt z Parmą. Crociati mają mieć jednak na tę sprawę zupełnie inny pogląd.

Według informacji serwisu TMW, w Parmie nikt nawet nie myśli o pozbyciu się pomocnika, który jest jedną z postaci fundamentalnych dla Roberto D'Aversy. Co więcej negocjacje w sprawie odnowienia umowy Scozzarelli, który również nie bardzo chce opuszczać Stadio Tardini, mają być na zaawansowanym etapie.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 16 stycznia 2020; 03:21
Pewnie dlatego właśnie ostatnio siedział na ławie albo dlatego że był jeśli się nie myle świeżo po drobnym urazie. Póki nie będzie oficjalnego potwierdzenia to nie uwierzę. Wydaje mi się, że jeśli piłkarz w klubie jest fundamentalną postacią to czym prędzej i możliwie na jak najdłużej należy renegocjować kontrakt, a tu mamy dokładnie odwrotną sytuację. Trzymam mocno kciuki za to by u nas został ale z dnia na dzień coraz mniej w to wierzę.
odys 16 stycznia 2020; 13:00
nie no na ławce siedział dlatego, iż jeszcze nie jest w pełni sił, poza tym Hernani z uwagi na warunki fizyczne był nieco lepszym wyborem na mecz z Lecce. Technicznie Brazylijczyk nie jest tak dobry jak Scozza ale w tym konkretnym meczu potrzeba było po prostu kilogramów i mięśni. co do kontraktu Scozzy to ja już kilka razy mówiłem że jestem w 100% przekonany że zostanie on przedłużony, tak więc na luzie do tego podchodzę.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.