FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 43 poniedziałek, 4 lipca 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Crotone0
Parma 1
Stadio Enzo Scida; 06.05.2022; 18:15

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sampdoria-
Ponte di Legno; 16.07.2022; 17:00

Video

Crotone 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

""Bernabe i Vazquez to dwaj kluczowi, dla nas gracze. Nie mamy żadnego interesu w tym, aby się ich pozbywać. Zostają oni z nami." - Mauro Pederzoli

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5860 dni.
Napisaliśmy 18336 newsów

Mamy 287 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 43 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma i Atalanta rozmawiały o Benedyczaku

autor: odys; 21.06.2022 ; 13:19;

Wczoraj, Kyle Krause, potwierdził wykup Enrico Del Prato. Jak twierdzą jednak dziennikarze, sprawa defensora, nie była jedyną, o której rozmawiali włodarze Parmy i Atalanty.

Zdaniem serwisu TuttoAtalanta.com, prócz Del Prato, rozmowy na linii Parma-Bergamo, miały dotyczyć również Adriana Benedyczaka, który od pewnego czasu ma znajdować się na oku La Dei. Jak podkreślają jednak dziennikarze, żadne konkretne ustalenia, nie nastąpiły.

Zobacz także

Komentarze

odys 21 czerwca 2022; 16:45
Zaraz będzie, że jestem "anty-polakiem", ale patrząc obiektywnie, z perspektywy kibica Parmy i mając wybór w postaci zachowania w drużynie albo Bernabe albo Benedyczaka, bez najmniejszego zawahania wskazałbym na Hiszpana, który co tu dużo mówić jest lepszym piłkarzem, daje zespołowi znacznie więcej i w dłuższej perspektywie możemy też na nim więcej zarobić. Benedyczak miał udany sezon, ale nic ponad to (6 goli to dobry wynik jak na debiutanta w Calcio, ale nie róbmy z tego jakiegoś wyczynu klasy światowej, bo odnosząc to do całej ligi to jest czwarta dziesiątka klasyfikacji strzelców). Znakomicie wyglądał między listopadem, a lutym, ale poza tym okresem, powiedzmy to sobie szczerze, była mizeria, a już zwłaszcza w samej końcówce sezonu (oczywiście nie wynikało to tylko i wyłącznie z jego winy, ale fakt jest faktem). Poza tym można też mieć pewne wątpliwości co do tego czy aby na pewno będzie on pasował do stylu gry Pecchii, który od środkowego napastnika wymaga przede wszystkim gry tyłem do bramki, a to akurat jest największy mankament w grze Benedyczaka, a przy ustawieniu 4-2-3-1 innego miejsca niż na szpicy mu nie znajdziemy. Ciężko jest mi też sobie, racjonalnie wytłumaczyć zainteresowanie Atalanty, oczywiście mówimy o bardzo perspektywicznym graczu, ale jednak ciągle mającym wiele mankamentów i falującą formę. Mihaila, który zdawał się być o wiele bardziej "gotowym produktem" (dobre występy w Serie A i B, a także podstawowy skład w pierwszej reprezentacji Rumunii), kompletnie się od Bergamo odbił i nie wiem jakim sposobem w tym przypadku miałoby być inaczej. Tak to przynajmniej wygląda z mojej perspektywy.
krz 21 czerwca 2022; 19:38
A dla mnie ten chłopak coś ma w sobie, w dodatku co podkreślali trenerzy jest wzorem pracowitości, a to już samo w sobie może być przepustką do większej kariery. Na ten moment oczywiście potrzebujemy napastnika doświadczonego i faktycznie może być problem dla Benka z graniem przy tym ustawieniu, ale sezon jest długi i na pewno swoje zagra.
odys 21 czerwca 2022; 19:48
Ja nie powiedziałem, że nic w sobie nie ma. Wręcz przeciwnie ma potencjał i kto wie być może pod okiem Pecchii stanie się napastnikiem bardziej kompletnym napstnikiem i tego mu życzę. Chodziło mi o to, że w tej chwili, w tej czysto hipotetycznej sytuacji (bo jest to bazowanie na spekulacjach i plotkach), lepiej jest stracić jego niż Bernabe, i to wydaje się oczywiste. Poza tym chcąc marzyć o ugraniu czegokolwiek w przyszłym sezonie musimy mieć kogoś kto zagwarantuje nam te 12-15 bramek, a Benedyczak w tej chwili takich gwarancji nie daje, a liczenie na kolejny super sezon Vazqo i dwucyfrówkę w jego wykonaniu jest naiwne.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.