FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 wtorek, 24 maja 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Crotone0
Parma 1
Stadio Enzo Scida; 06.05.2022; 18:15

Następny mecz

Video

Crotone 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Sezon w wykonaniu Parmy był porażką. Klub potrzebuje świeżego startu wykorzystując popełnione błędy jako cenną lekcję. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy spoczywa nie tylko na trenerze i zawodnikach, ale także na kierownictwie. Wszyscy są odpowiedzialni za to co się wydarzyło." - Pietro Carmignani

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5819 dni.
Napisaliśmy 18088 newsów

Mamy 287 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma chce 700 tys. za kartę Cheddiry

autor: odys; 13.05.2022 ; 14:10;

Jeszcze kilka dni temu, wykupienie przez Bari, karty Walida Cheddiry można było brać za pewnik, jednak w ciągu ostatnich kilkunastu godzin, sprawa bardzo mocno się skomplikowała i nie jest już ona tak jasna i oczywista.

Jak donosi Corriere dello Sport, Bari nie zrezygnowało z zamiary wykupienia 24-letniego skrzydłowego, jednak na drodze do dokonania się tego transferu stać mają wygórowane wymagania finansowe Parmy. Warto tu zaznaczyć, iż umowa wypożyczenia Cheddiry, zawarta między klubami, zawierała opcję wykupu po sezonie, jednak nie było w niej z góry zdefiniowanej ceny, tym samym ta podlega negocjacjom. Biorąc pod uwagę udany sezon Cheddiry, w rozgrywkach Serie C, Crociati wycenili jego kartę na 700 tys. euro, co z kolei Bari traktuje jako kwotę nie do przyjęcia. W tej chwili między zespołami trwa, swoiste przeciąganie liny i nic nie jest przesądzone, jednak istnieje też obawa, że transakcja zostanie ostatecznie porzucona.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.