FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Palmieri: "Naszą młodzież stać na wiele"

autor: odys; 07.09.2014 ; 21:48;

Szef sektora młodzieżowego Parmy - Francesco Palmieri w wywiadzie dla ParmaLive.com, zabrał głos w sprawie pracy Hernana Crespo, mercato oraz celów dla zespołów akademii na ten sezon.

"Hernan rozpoczął nowy etap w swojej karierze z wielkim entuzjazmem. Z każdym kolejnym meczem będzie miał więcej pewności oraz lepiej pozna swoich zawodników. Liczę że uda mu się wdrożyć wszystkie swoje pomysły do zespołu Primavery. Oczekiwania względem niego są spore, ale dajmy mu czas. Wierzę, że zespół pod jego wodzą może osiągnąć sukces. Mercato? W tak trudnym okresie dla klub, zrobiliśmy wszystko co było możliwe, by wzmocnić poszczególne drużyny naszej akademii. Chcemy aby nasze drużyny był konkurencyjne jak w ostatnich kilku latach. Nie jesteśmy wielkim klubem jednak dzięki przemyślanej polityce transferowej i solidnej pracy z młodzieżą, myślę że możemy powoli zaliczyć się do włoskiej czołówki. Oczekiwania? Naszą młodzież stać na na prawdę wiele. Największe są w stosunku do Primavery i Allievi Nazionali. Zwłaszcza ci pierwsi dysponują bardzo silną kadrą, którą stać na awans do fazy play-off. Nie zapominajmy również o zespole Giovanissimi, który również może mieć sporo do powiedzenia w swoich rozgrywkach."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.