FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 5 wtorek, 14 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Bologna2
Stadio Ennio Tardini; 12.07.2020; 19:30

Następny mecz

Serie A
Milan-
Parma -
Stadio Giuseppe Meazza; 15.07.2020; 19:30

Video

Parma 2:2 Bologna: Skrót

Cytat tygodnia

"Jestem świadomy tego, że stać mnie na więcej niż dzisiaj pokazałem. Patrząc obiektywnie mój występ nie był najlepszy, muszę brać na siebie większą odpowiedzialność i mieć większy wkład w grę." - Jasmin Kurtic

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5140 dni.
Napisaliśmy 13940 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 4 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Ogłoszenie dotyczące funkcjonowania fanclubu

autor: odys; 09.08.2019 ; 14:30;

Przed paroma dniami polski fanclub Parmy - Crociati dalla Polonia, odnowił swoje członkostwo w Centro Coordinamento Parma Clubs, utrzymując tym samym status gurpy kibicowskiej oficjalnie uznawanej przez Parma Calcio 1913.

Jest to ważny krok w kierunku dalszego rozwoju oraz stabilizacji pozycji polskiego fanclubu, który jednak musi wiązać się z podjęciem konkretnych działań oraz stworzeniem pewnego rodzaju ustaleń i zasad.

Zacznijmy jednak od kwestii technicznych związanych z rejestracją w Centro Coordinamento Parma Clubs, która następuje po wypełnieniu odpowiednich formularzy i wpłaceniu opłaty członkowskiej w wysokości 120 euro. Po weryfikacji i zakończeniu procesu, fanclub otrzymuje potwierdzenie wpisania do klubowego rejestru oraz bazową liczbę 20 kart dla jego członków. Posiadacz karty jest uprawniony do 10% zniżki w klubowym sklepie na Tardini, ma możliwość zakupu biletów na mecze wyjazdowe w bardziej atrakcyjnej cenie dzięki współpracy z CCPC, zaś przy bardziej obsadzonych meczach domowych sama karta zwiększa szanse na nabycie wejściówki. Do tego każda karta posiada indywidualny numer, który wraz z końcem sezonu bierze udział w specjalnej loterii organizowanej przez Centro Coordinamento Parma Clubs, w której wygrać można chociażby klubowe gadżety.

O ile zeszły rok śmiało można uznać jako przejściowy i eksperymentalny pod wieloma względami, o tyle teraz chcielibyśmy aby wszystko odbywało się w sposób znacznie bardziej zorganizowany. W pierwszej kolejności chcielibyśmy się skupić na organizacji wewnętrznej, która do tej pory była dość luźna i umowna. Tym samym w najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić zapisy do Crociati dalla Polonia.

Możliwość zapisu w poczet polskiego fanclubu Parmy, mają osoby pełnoletnie, zaś samo przystąpienie do grupy będzie wiązać się z uiszczeniem opłaty członkowskiej w wysokości 25 zł (Jakby ktoś był ciekawy kwota powstała po przez podzielenie 120 euro przez 20 miejsc członkowskich z racji posiadanych kart, a następnie pomnożenie kwoty przez aktualny kurs euro, w zaokrągleniu 4,3). Z uwagi na ograniczoną liczbę kart, których jak wcześniej wspominaliśmy każdy fanclub otrzymuje 20, również ilość miejsc w Crociati dalla Polonia, zostanie ograniczona do tej liczby, aczkolwiek w wypadku większego zainteresowania nie można wykluczyć jej rozszerzenia. Samo członkostwo w Crociati dalla Polonia, będzie miało charakter roczny i po upływie tego okresu będzie mogło zostać odnowione lub też nie.

Na tę chwilę czekamy na wydanie kart przez Centro Coordinamento Parma Clubs, które powinniśmy otrzymać najpóźniej do końca września. Gdy już się to stanie zaczniemy przyjmować faktyczne zapisy. Do tego czasu sprawę możecie przemyśleć, ewentualnie podzielić się swoimi wątpliwościami, przemyśleniami i sugestiami, które na pewno zostaną rozpatrzone. Chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania.

 

Zobacz także

Komentarze

grasiak 9 sierpnia 2019; 14:38
Mnie bardzo ciekawi jakie są obowiązki bycia członkiem fanklubu. Czy jest obowiązek wyjechania chociaż na jeden mecz? Czy planowany jest jakiś zlot, a jeśli tak to czy taki członek fanklubu ma obowiązek na takim być? No i jakie kwestie nie są wymagane aczkolwiek mile widziane.
odys 9 sierpnia 2019; 15:01
Nie ma żadnych tego typu wymogów bo samo w sobie byłoby to absurdalna. Członkostwo jest kwestią dobrowolną nikogo do niczego nie zmuszam i niczego nie narzucam. Co do wyjazdów to oczywiście będą organizowane a spotkania w Polsce jak będą chęci i pomysły to czemu nie.
Michal 9 sierpnia 2019; 16:21
Odys, a co ze starymi kartami? One dalej będą funkcjonować? No i mam pytanie o młodego, bo starą kartę miał, a teraz nie będzie już możliwości przez ograniczenie wiekowe?
czaaja 9 sierpnia 2019; 16:46
No to teraz, jesli zgłosi się więcej niż 20 osób będziesz miał trudny orzech do zgryzienia komu przyznać karte( oficjalne członkostwo ) a komu nie.
Jesli mniej niż 20 podziel to 120€ przez ostateczna ilość chętnych zebys nie był stratny...
Ogólnie pomysł bardzo dobry!
odys 9 sierpnia 2019; 16:48
Niestety karty są wydawane na rok. Co do ograniczenia wiekowego to jest to regulacja wprowadzona przeze mnie, żeby ułatwić i sformalizować pewne sprawy, ale myślę że dla młodego można zrobić wyjątek ;)
odys 9 sierpnia 2019; 17:03
@czaaja jak zgłosi się więcej niż 20 to nie będzie to żaden problem tak jak pisałem moge przy takiej ewentualności karty załatwić :) co do opłaty to nie zamierzam jej zwiększać w przypadku mniejszego zainteresowania . Chyba że zrobilibyśmy ogólnie większą składkę zaś ta "nadwyżka" szłaby na poczet wyrabiania jakiś gadżetów etc. Ale to też sprawa do ustalenia
grasiak 9 sierpnia 2019; 19:14
A ile wynosi kosz takiego wyjazdu na mecz do Parmy? Wliczając w cenę bilet, hotel, podróż itd? Nie licząc tylko tego co się weźmie do portfela "na stratę" ?
odys 9 sierpnia 2019; 19:21
Zależy od wielu czynników w tym terminu rezerwacji biletów i noclegów, ale tak 7-8 stówek na weekendowy wyjazd
grasiak 9 sierpnia 2019; 19:26
To na prawdę niedużo. A ta karta członkowska wygląda jak zwykły dowód osobisty czy jest to raczej taka plakietka? Pytam z czystej ciekawości bo nigdy takowej nie widziałem nawet.
Michal 9 sierpnia 2019; 22:49
Super Odys, dzięki za info i za względy dla młodego :-) Daj znać proszę kiedy będziesz to załatwiać, ja prawdopodobnie będę chciał się wybrać 15/09 na Cagliari, ale to jeszcze będę uderzał do Ciebie osobiście.
icool 11 sierpnia 2019; 07:59
Spoko Opcja z tą kartą. Też bym taką przytulił.
piotro 12 sierpnia 2019; 09:39
Na sezon 2018/19 karta członkowska to był kawałek grubszej kartki z laminatem z jednej strony. Jeśli chcesz mieć jakiś fajny gadżet, to polecam kupić sobie zapalniczkę benzynową z logiem :D


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.