FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 6 czwartek, 9 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 08.07.2020; 21:45

Następny mecz

Serie A
Parma -
Bologna-
Stadio Ennio Tardini; 12.07.2020; 19:30

Video

Parma 1:2 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5135 dni.
Napisaliśmy 13908 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 5 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Oficjalnie: Wypożyczenia przedłużone do 31 sierpnia

autor: odys; 30.06.2020 ; 18:16;

Doczekaliśmy się oficjalnego stanowiska klubu, w sprawie, wygasających dziś, umów piłkarzy wypożyczonych.

Jak głosi komunikat wydany przez klub, Parma osiągnęła porozumienie w sprawie przedłużenia, do 31 sierpnia, wypożyczeń następujących piłkarzy: Dejana Kulusevskiego, Gianluki Caprariego, Vasco Reginiego, Ionuta Radu, a dodatkowo także Alberto Grassiego, Roberto Inglese, Luigiego Sepe, Yanna Karamoh, Jasmina Kurtica , Giuseppe Pezzelli oraz Hernaniego, których karty po upływie tego terminu Crociati będą musieli bezwarunkowo wykupić.

Jednocześnie Parma poinformowała, iż również do 31 sierpnia, przedłużone zostały wypożyczenia z klubu, piłkarzy takich jak: Fabian Pavone, Fabrizio Alastra (Pescara); Alessio Da Cruz (Sheffield Wednesday); Michele Fornasier (Trapani); Francesco Golfo, Sebastiano Longo (Potenza); Marco Frediani (Sambenedettese); Lorenzo Simonetti (Carpi); Giuseppe Carriero (Monopoli); Jacopo Dezi (Virtus Entella); Marcello Gazzola (Empoli); Giacomo Ricci (Juve Stabia); Yves Baraye (Gil Vicente), Tehe Olawale (Tps Turku).

Zobacz także

Komentarze

odys 30 czerwca 2020; 18:26
Zawsze można się czegoś ciekawego z tych komunikatów dowiedzieć. Ja w sumie pierwszy raz spotkałem się z tym nazwiskiem: Tehe Olawale. Jakby Was to interesowało to gość pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej ma 21 lat, jest środkowym napastnikiem o profilu Inglese lub Corneliusa (znaczy wysoki dobrze zbudowany) i w tym sezonie fińskiej ekstraklasy wykręcił niezłe liczy - 16 spotkań 9 goli, do tego 2 mecz i 3 gole w pucharze.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.