FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 9 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Oficjalnie: Lodi w Parmie, Jankovic w Catani

autor: odys; 25.08.2014 ; 23:30;

Doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia transferu Francesco Lodiego. Doświadczony 30-letni pomocnik moze tak więc być już uznawany za pełnoprawnego piłkarza Gialloblu.

Jak głosi komunikat zamieszczony na oficjalnej stroni internetowej Parmy, Lodi przybył na Tardini na zasadzie wypożyczenia z opcją, a nie obligatoryjnym wykupem, jak twierdziły włoskie media.

W całą transakcję został również włączony młody serbski pomocnik Filip Jankovic, który na tej samej zasadzie co Lodi, przeniósł się na Sycylię i w najbliższym sezonie będzie mógł się wykazać na zapleczu Serie A. Catania posiadać będzie również prawo do wykupu połowy jego karty.

Wiadomo, iż w zbliżających się rozgrywkach Lodi występować będzie z numerem 21 na plecach. Data jego oficjalnej prezentacji nie została jeszcze ogłoszona.

Zobacz także

Komentarze

odys 25 sierpnia 2014; 23:52
dobrze że w końcu jakiś transfer zrobiliśmy, tak jak mówiłem już wcześniej Lodi to solidny zawodnik, liczę że wraz z nim poprawie ulegną stałe fragmenty gry. jego przybycie może też oznaczać pożegnanie się kogoś z dwójki Jorquera-Marchionni.
krz 26 sierpnia 2014; 10:21
Ostatnie pół roku w Catanii i wcześniej w Genoi grał słabo,ale może wróci do formy z początków Catanii no i w końcu będzie miał kto karne strzelać.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.