FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 20 czwartek, 2 grudnia 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Brescia1
Stadio Ennio Tardini; 01.12.2021; 18:00

Następny mecz

Serie B
Ascoli-
Parma -
Stadio Del Duca; 05.12.2021; 14:00

Video

Como 1:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Miałem dwa trudne lata naznaczone kontuzjami, w trakcie których otrzymałem masę wsparcia od kibiców. Powoli wracam do pełni sił, zaś każdy gol wiele dla mnie znaczy. Chcę pomóc sprowadzić Parmę tam gdzie jej miejsce czyli do Serie A." - Roberto Inglese

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5646 dni.
Napisaliśmy 17015 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 20 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Oficjalnie: Iachini nowym trenerem Parmy!

autor: odys; 23.11.2021 ; 21:19;

Dobrnęliśmy do ostatniego aktu przedstawienia, jakie dziś przygotowała Parma, które rozpoczęło się zwolnieniem Enzo Mareski, a kończy ujawnieniem personaliów nowego szkoleniowca.

Jak głosi oficjalny komunikat wydany przez klub, nowym trenerem Parmy został Giuseppe Iachini. Doświadczony szkoleniowiec, który ma na swoim koncie pracę w takich klubach jak Cesena, Vicenza, Piacenza, Chievo, Brescia, Sampdoria, Siena, Palermo, Udinese, Sassuolo, Empoli czy Fiorentina, związał się z ekipą Crociatich kontraktem do 30 czerwca 2023 roku.

 

Zobacz także

Komentarze

faster 24 listopada 2021; 09:37
A jednak zmiana... :) mega jestem ciekawy jak wpłynie to na zespół i grę. Że tak powiem "z mordy" widać, że się gość nie p... li w tańcu więc może to jest to co potrzeba drużynie.
Szarak 24 listopada 2021; 09:43
To jest mimika w punkt trafiająca do naszego obecnego położenia :D
faster 24 listopada 2021; 10:11
On bardziej na mafiozo wygląda niz na trenera:) żeby nie zaczęły ginąc wartościowe przedmioty z szatni:):)
1913 24 listopada 2021; 11:24
Hahaha :D

Może będzie ściągał haracze od tych naszych gwiazdek w przypadku złych występów. Oj przydałoby się niektórym...

faster 24 listopada 2021; 12:29
Pomysł jest dobry. Przed meczem wszyscy zostawiają klucze do samochodów ewentualnie swoje rolexy w depozycie i jak zagraja ch... owo to wracają z buta albo bez zegarków :):):) jak kolejny mecz słaby to fury wystaiwane na aukcje a rolexy do lombardu :):) i na cele charytatywne. W rok liga mistrzów na Tardini, że tez Krause jeszcze do mnie nie zadzwonił tylko się buja z jakimiś Ribaltami :)