FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 3 wtorek, 2 czerwca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 20.06.2020; 19:30

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5098 dni.
Napisaliśmy 13710 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 3 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Nowe informacje w sprawie Karamoh

autor: odys; 18.09.2019 ; 20:42;

Nowe informacje w sprawie Yanna Karamoh, opublikował serwis ForzaParma.it, który powołał się na swoje źródła wewnątrz klubu.

Według dziennikarzy zachowanie 21-letniego skrzydłowego, który między innymi nie pojawił się na wtorkowym treningu zespołu, nie miało podłoża sportowego i nie było podyktowane niezadowoleniem czy też złością na małą liczbę minut, jakie zawodnik otrzymał na początku sezonu. Powodem zachowania Karamoh miały być problemy osobiste, o których jednak, odpowiednio wcześnie, nie powiadomił on klubu. Co więcej jutro w Collecchio dojść ma do specjalnego spotkania pomiędzy włodarzami klubu, a Karamoh i jego agentem, na którym to sytuacja oraz możliwości jej zakończenia będą szczegółowo omawiane.

Niejako w nawiązaniu do całej sytuacji, dziennikarzy odnieśli się również do kwestii klauzuli obowiązkowego wykupu kary Karamoh z rąk Interu, która wedle ich wiadomości wynosić ma nie 15, a 7 mln euro.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 18 września 2019; 20:52
To byłoby coś pieknego gdyby faktycznie kosztował 7 milionów. Ciekawe co to były za ";powody osobistę". Pewnie impreza gdzieś w klubie :)
piotro 19 września 2019; 09:37
No kolego, abstrahując od zasadności, jeśli nie umiesz sobie wyobrazić powodów osobistych, dla których ktoś nie przychodzi do pracy, to gratulacje. Z pewnością będziesz miał świetny humor, jak sie okaże, że np. rodzice są w szpitalu...
odys 19 września 2019; 14:07
taka narracja nie zmienia w żadnym wypadku meritum sprawy, gość zarabia krocie za kopanie piłki (milion rocznie) i nie jest w stanie poinformować pracodawcy o tym, że się nie pojawi na treningu albo spóźni godzinę na odprawę meczową? jakoś dla mnie ewentualne trafienie do szpitala jego rodziców czy nawet dziecka nie jest tu żadną wymówką czy wytłumaczeniem jego zachowania. co więcej osobiście patrząc na jego mentalność obstawiałbym, że te " powody osobiste" to była pewnie wizyta u fryzjera albo ważna rozgrywka w fortnighta.
1913 19 września 2019; 14:35
Też mi się wydaje , że skleił na szybko jakaś wymówke , a klub stonowal narrację jak sobie zdali sprawę że jest on jedynym prawym
skrzydłowym w kadrze ;)

odys 19 września 2019; 15:00
gdyby tu w grę wchodziły poważne problemy rodzinne, to klub nie robiłby mu jakiekolwiek problemy i nie wydawał takie oświadczenie jakie wydał. swojego czasu Baraye, a teraz choćby Gervinho przy okazji każdej dłuższej przerwy w rozgrywkach otrzymywali specjalne wolne na to by dłużej pobyć z rodziną i gdyby w przypadku Karamoh faktycznie w grę wchodziły jakieś poważne problemy zdrowotne kogś z jego rodziny to nie tylko sprawy by nie było ale też dostałby z tydzień wolnego albo więcej.
1913 19 września 2019; 15:16
Też mi się wydaje że coś musiało być na rzeczy , a trudno go odsunąć od drużyny już na początku sezonu jesli w koncepcji zespołu miał być graczem pierwszego składu na pozycji gdzie realnie nie ma żadnej konkurencji


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.