FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 10 niedziela, 17 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Cesena0
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Bari-
Parma -
Stadio San Nicola; 21.12.2017; 20:30

Video

Parma 9:0 Cesena: Skrót

Cytat tygodnia

"Naprawdę zależało nam na wygranej i z punktu widzenia podejścia do gry nie mamy sobie nic do zarzucenia. Być może brakowało nam pomysłu na prowadzenia akcji, jednak grając przeciwko rywalowi, który broni się całą 11, konstruowanie każdego ataku jest rzeczą bardzo wymagającą. Wciąż mamy problemy z grą w spotkaniach, które są bardzo zamknięte, musimy nauczyć się radzić sobie z takimi sytuacjami." - Yves Baraye

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4200 dni.
Napisaliśmy 7962 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 10 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Nocciolini: "Nie faulowałem obrońcy Palermo"

autor: odys; 10.10.2017 ; 11:20;

Manuel Nocciolini był gościem programu Bar Sport, na antenie którego wypowiedział się na temat ostatniego meczu z Palermo oraz zmarnowanego karnego z konfrontacji przeciwko Empoli.

"Nie faulowałem obrońcy Palermo, nawet go nie dotknąłem, nie mam pojęcia czego sędzia dopatrzył się w tamtej sytuacji. Wiem jednak, że przez swoją błędną decyzję pozbawił nas dwóch cennych punktów. Palermo? Pomimo braku kilku ważnych zawodników, to wciąż jedna z najsilniejszych drużyn w Serie B i to oni byli faworytem niedzielnego spotkania. Przebieg meczu? Byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu jednak źle weszliśmy w to spotkanie i przez pierwsze 20 minut bardzo cierpieliśmy. W końcu jednak udało się nam otrząsnąć i z minuty na minutę rośliśmy w siłę i przejmowaliśmy inicjatywę. Nasze sytuacje były bardziej konkretne niż te rywali, jednak w decydujących momentach brakowało finalizacji. Koniec końców punkt zdobyty na tak trudnym terenie też jest cenny. Serie B? Poziom jest naprawdę wysoki i praktycznie wszystkie drużyny mają coś ciekawego do zaoferowania. Parma w żadnym wypadku nie odstaje jednak od reszty stawki i jestem przekonany, że do samego końca będziemy liczyć się w walce o awans. Stałe fragmenty gry? Poświęcamy temu zagadnieniu wiele uwagi na treningach, gdyż zdajemy sobie sprawę iż w trudnych momentach tego typu sytuacje mogą przesądzić o wyniku spotkania. Karny z meczu z Empoli? Jest mi bardzo przykro z powodu tego jak się zachowałem, można powiedzieć że przeze mnie uciekł nam cenny remis. Gdy schodziłem jednak z boiska żegnały mnie oklaski, co tylko pokazuje jak wspaniałych mamy kibiców."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.