FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 sobota, 24 marca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Virtus Entella2
Parma 0
Stadio Chiavari; 17.03.2018; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Foggia-
Stadio Ennio Tardini; 25.03.2018; 12:30

Video

Pescara 1:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie jesteśmy przyzwyczajeni do gry na murawie syntetycznej i dziś czasami piłka płatała nam figle, nie możemy jednak tego traktować jako alibi, zawiedliśmy oczekiwania naszych kibiców i tego typu usprawiedliwienia są śmieszne." - Marcello Gazzola

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4297 dni.
Napisaliśmy 8555 newsów

Mamy 258 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Nocciolini: "Nie faulowałem obrońcy Palermo"

autor: odys; 10.10.2017 ; 11:20;

Manuel Nocciolini był gościem programu Bar Sport, na antenie którego wypowiedział się na temat ostatniego meczu z Palermo oraz zmarnowanego karnego z konfrontacji przeciwko Empoli.

"Nie faulowałem obrońcy Palermo, nawet go nie dotknąłem, nie mam pojęcia czego sędzia dopatrzył się w tamtej sytuacji. Wiem jednak, że przez swoją błędną decyzję pozbawił nas dwóch cennych punktów. Palermo? Pomimo braku kilku ważnych zawodników, to wciąż jedna z najsilniejszych drużyn w Serie B i to oni byli faworytem niedzielnego spotkania. Przebieg meczu? Byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu jednak źle weszliśmy w to spotkanie i przez pierwsze 20 minut bardzo cierpieliśmy. W końcu jednak udało się nam otrząsnąć i z minuty na minutę rośliśmy w siłę i przejmowaliśmy inicjatywę. Nasze sytuacje były bardziej konkretne niż te rywali, jednak w decydujących momentach brakowało finalizacji. Koniec końców punkt zdobyty na tak trudnym terenie też jest cenny. Serie B? Poziom jest naprawdę wysoki i praktycznie wszystkie drużyny mają coś ciekawego do zaoferowania. Parma w żadnym wypadku nie odstaje jednak od reszty stawki i jestem przekonany, że do samego końca będziemy liczyć się w walce o awans. Stałe fragmenty gry? Poświęcamy temu zagadnieniu wiele uwagi na treningach, gdyż zdajemy sobie sprawę iż w trudnych momentach tego typu sytuacje mogą przesądzić o wyniku spotkania. Karny z meczu z Empoli? Jest mi bardzo przykro z powodu tego jak się zachowałem, można powiedzieć że przeze mnie uciekł nam cenny remis. Gdy schodziłem jednak z boiska żegnały mnie oklaski, co tylko pokazuje jak wspaniałych mamy kibiców."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.