FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 poniedziałek, 23 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 3
Foggia1
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sampdoria-
Stadio Briamasco; 28.07.2018; 18:00

Video

Parma 3:1 Foggia: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4418 dni.
Napisaliśmy 9469 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Nocciolini: "Nie faulowałem obrońcy Palermo"

autor: odys; 10.10.2017 ; 11:20;

Manuel Nocciolini był gościem programu Bar Sport, na antenie którego wypowiedział się na temat ostatniego meczu z Palermo oraz zmarnowanego karnego z konfrontacji przeciwko Empoli.

"Nie faulowałem obrońcy Palermo, nawet go nie dotknąłem, nie mam pojęcia czego sędzia dopatrzył się w tamtej sytuacji. Wiem jednak, że przez swoją błędną decyzję pozbawił nas dwóch cennych punktów. Palermo? Pomimo braku kilku ważnych zawodników, to wciąż jedna z najsilniejszych drużyn w Serie B i to oni byli faworytem niedzielnego spotkania. Przebieg meczu? Byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu jednak źle weszliśmy w to spotkanie i przez pierwsze 20 minut bardzo cierpieliśmy. W końcu jednak udało się nam otrząsnąć i z minuty na minutę rośliśmy w siłę i przejmowaliśmy inicjatywę. Nasze sytuacje były bardziej konkretne niż te rywali, jednak w decydujących momentach brakowało finalizacji. Koniec końców punkt zdobyty na tak trudnym terenie też jest cenny. Serie B? Poziom jest naprawdę wysoki i praktycznie wszystkie drużyny mają coś ciekawego do zaoferowania. Parma w żadnym wypadku nie odstaje jednak od reszty stawki i jestem przekonany, że do samego końca będziemy liczyć się w walce o awans. Stałe fragmenty gry? Poświęcamy temu zagadnieniu wiele uwagi na treningach, gdyż zdajemy sobie sprawę iż w trudnych momentach tego typu sytuacje mogą przesądzić o wyniku spotkania. Karny z meczu z Empoli? Jest mi bardzo przykro z powodu tego jak się zachowałem, można powiedzieć że przeze mnie uciekł nam cenny remis. Gdy schodziłem jednak z boiska żegnały mnie oklaski, co tylko pokazuje jak wspaniałych mamy kibiców."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.