FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 6 wtorek, 2 czerwca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 20.06.2020; 19:30

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5098 dni.
Napisaliśmy 13710 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 6 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Napoli chce rozmawiać o powrocie Sepe

autor: odys; 21.05.2020 ; 21:04;

Luigi Sepe to od kilku tygodni, bramkarz którego media najczęściej łączą z powrotem do Napoli. Coś co do tej pory było tylko plotką, której zaprzeczał chociażby Daniele Faggianio, wkrótce może zacząć się materializować.

Jak twierdzi serwis TMW, wielkim zwolennikiem sprowadzenia Sepe pod Wezuwiusz, ma być sam trener Napoli - Gennaro Gattuso. Co więcej na przestrzeni najbliższych kilku dni dojść ma do spotkania dyrektora sportowego Napoli - Cristiano Giuntoliego z agentem golkipera Crociatich, w sprawie ewentualnego powrotu na Stadio San Paolo.

Na ten moment ciężko jest przewidywać jak cała sprawa się zakończy i na ile powrót Sepe do Neapolu jest faktycznie realany. Jedno jest jednak pewne - wraz z końcem sezonu Parma, zgodnie z postanowieniami umowy, wykupi z Napoli kartę Sepe za kwotę 4,58 mln euro. Z kolei Azzurri chcąc odzyskać golkipera będą musieli otworzyć kolejne negocjacje, przy założeniu, że cena rynkowa Sepe, w trakcie trwających rozgrywek znacząco poszła w górę.

Zobacz także

Komentarze

1913 21 maja 2020; 22:34
Jeśli sam zainteresowany będzie chciał za wszelką cene iść do Napoli, to oczywiscie w ewentualnych negocjacjach będziemy na straconej pozycji.
Nie zdziwiłbym się, gdyby sprawy przybrały wtedy taki obrót - że na przykład jednak nie wykupimy po sezonie Sepe, a w zamian za ten piekny gest Napli wypożyczy nam jakiegoś niechcianego grajka / bądź dwóch.
odys 21 maja 2020; 22:42
wykupić go na pewno wykupimy płatność jest zatwierdzona, a karta jest już praktycznie nasza, zresztą mamy zdeponowany kontrakt z Sepe w lidze do 2024. To co zrobimy z tą kartą później to już jednak inna rzecz. Co do samego Sepe to on wielokrotnie mówił o tym, że jest związany z Napoli i raczej będzie chciał tam wrócić, ale pod jednym warunkiem - gwarancja numeru 1, jeśli tego nie dostanie to znowu się nie będzie pakował w siedzenie na ławie. .
Szarak 22 maja 2020; 09:55
Jak dla mnie może wrócić, ale musimy na tym odpowiednio zarobić, wyrobił się jednak w dużej mierze dzięki grze w Parmie. Jeśli oddamy go za mniej niż 10mln to będzie naprawdę porażka moim zdaniem.
grasiak 22 maja 2020; 15:19
Sepe zostaje i koniec. Trzon zespołu wraz z Iacoponim, Gervinho, Alvesem, Inglese i Kucką. Nie puściłbym go chyba, że sam o to poprosi.
odys 22 maja 2020; 16:35
jak dla mnie za 8-10 mln (biorę tu poprawkę na to, że czekają nas spore zawirowania na rynku transferowym w zakresie cen piłkarzy) może iść. Oczywiście taki bramkarz jak Sepe, który w beznadziejnej sytuacji wyciągnię niemożliwą piłkę jest bardzo cenny dla zespołu, jednak bez niego też zbyt wiele nie stracimy (przykład Colombiego który jest pewnie ze 2 albo 3 klasy gorszym bramkarzem a jakoś daje rade i wyglądało to bardzo przyzwoicie z nim międzyt słupkami). Nie wiem też czy ewentualne odejście Sepe nie byłoby dobrym momentem do tego by postawić na kogoś młodego z naszej szkółki może Corvi może Rinaldi. Tak wiem to nie jest manager i nie każdy ma potencjał jak Donnarumma czy Buffon, ale może warto by było zaryzykować. Nie wiele na tym możemy stracić, jeśli jakiś młodzik nie dałby rady po kilku kolejkach znów by mógł wskoczyć Colombi i tyle. Szkoda w sumie, że Dini nie odnalazł się w tym Trapani bo on by był akurat idealnym kandydatem i do tego znającym zespół.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.