FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 środa, 17 października 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Genoa1
Parma 3
Stadio Luigi Ferraris; 07.10.2018; 12:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Lazio-
Stadio Ennio Tardini; 21.10.2018; 15:00

Video

Genoa 1:3 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Przed procesem powiedziałem swojemu prawnikowi, że przede wszystkim liczy się Parma. Aby ją chronić byłem gotowy poddać się karze nawet za coś czego nie zrobiłem." - Emanuele Calaio

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4504 dni.
Napisaliśmy 10083 newsów

Mamy 270 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 13 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Munari: "Zawsze dajemy z siebie 100%"

autor: odys; 19.03.2018 ; 23:40;

Gianni Munari był gościem programu Bar Sport, na antenie, którego wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji Parmy, meczu z Virtus Entella, głównego celu zespołu.

"Jesteśmy oskarżani o to, że w meczach nie wykazujemy maksymalnego zaangażowania i ogólnie gramy bardzo słabo, nie przejmujemy się losem klubu. W mojej opinii jest to krzywdzące i nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Występujemy w bardzo trudnej i wyrównanej lidze, gdzie każdy mecz jest prawdziwą batalią. Każdy z nas doskonale wie co to znaczy reprezentować barwy takiego klubu jak Parma i zawsze staramy się dawać z siebie 100%. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego jak bardzo przeżywamy każdy mecz i jak bardzo bolą nas niekorzystne wyniki. Po spotkaniu takim jak z Entella było mi wstyd z powodu rezultatu, chociaż wiedziałem, że ja i moi koledze, tego dnia, zrobiliśmy wszystko co było w naszej mocy. Cele? Nie ma sensu mówić o konkretnym miejscu. Do końca rozgrywek zostało 11 spotkań chcemy zdobyć jak najwięcej punktów i zająć jak najwyższą lokatę. Celem minimum będą jednak play-off, nie zakwalifikowanie się do nich byłoby katastrofą. Kibice? Zdajemy sobie sprawę, że gramy dla jednych z najlepszych kibiców we Włoszech. Jesteśmy w czołówce Serie B, jeśli idzie o sprzedane karnety, na Tardini zawsze dopinguje nas ponad 10 tysięcy kibiców, musimy zrobić z tego użytek. Styl gry? Jesteśmy zespołem, który nie bazuje na indywidualnościach lecz na grze zespołowej. Najczęściej gramy systemem 4-3-3, jednak jesteśmy bardzo elastyczną drużyną zdolną do szybkich zmian. Nie jesteśmy przywiązani tylko do jednej formacji, wciąż pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko funkcjonuje w pełni tak jak należy."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.