FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 10 piątek, 22 czerwca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Mimo zmiany realiów, w których się teraz obracamy, nasze intencje wciąż pozostają te same - chcemy aby kibice zawsze byli w centrum naszego projektu." - Luca Carra

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4387 dni.
Napisaliśmy 9208 newsów

Mamy 264 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 10 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Munari dał radę

autor: odys; 11.03.2018 ; 20:11;

Przed meczem z Pescarą wiele wątpliwości i obaw wzbudzało funkcjonowanie drugiej linii Gialloblu, a konkretnie obsada pozycji registy.

Jak dobrze wiadomo Roberto D'Aversa nie mógł skorzystać z dwóch zawodników, dla których jest to nominalna pozycja czyli Matteo Scozzarelli oraz Antonio Vakki. Tym samym szkoleniowiec Parmy zmuszony był dokonać pewnego rodzaju eksperymentu i wystawił na tej pozycji Gianni Munariego.

Wprawdzie doświadczony pomocnik, był już ustawiany w podobnej roli na początku sezonu, jednak delikatnie mówiąc wówczas nie przekonywał, dlatego też z jego występem wiązało się sporo obawa. Boisko wszystko jednak zweryfikowało i okazało się, obawy o formę i postawę Munariego były zbędne.

Krótko mówiąc, popularny Wolverine dał radę. Munari na Stadio Adriatico, emanował spokojem, dobrze regulował tempo gry, brał czynny udział zarówno w fazie obronnej jak i ofensywnej, dokonywał praktycznie samych dobrych wyborów, a w przeciągu całego spotkania nie popełnił praktycznie żadnego błędu. Nic więc dziwnego, że wielu uznaje go za cichego bohatera sobotniego meczu.

Jak zwykło się mawiać, jedna jaskółka wiosny nie czyni i wciąż można mieć wątpliwości co do tego czy na dłuższą metę eksperyment z Munarim jako registą zda egzamin, jednak doświadczony pomocnik z pewnością pokazał, iż w razie palącej potrzeby może być alternatywą dla Scozzarelli czy Vakki.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.