FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 31 sobota, 23 marca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lazio4
Parma 1
Stadio Olimpico; 17.03.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Atalanta-
Stadio Ennio Tardini; 31.03.2019; 12:30

Video

Lazio 4:1: Skrót

Cytat tygodnia

"Należy przyznać, iż źle zinterpretowaliśmy ten mecz i podeszliśmy do niego w niewłaściwy sposób. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To, że graliśmy z klasowym zespołem pokroju Lazio nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co się stało." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4661 dni.
Napisaliśmy 11098 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 31 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Munari dał radę

autor: odys; 11.03.2018 ; 20:11;

Przed meczem z Pescarą wiele wątpliwości i obaw wzbudzało funkcjonowanie drugiej linii Gialloblu, a konkretnie obsada pozycji registy.

Jak dobrze wiadomo Roberto D'Aversa nie mógł skorzystać z dwóch zawodników, dla których jest to nominalna pozycja czyli Matteo Scozzarelli oraz Antonio Vakki. Tym samym szkoleniowiec Parmy zmuszony był dokonać pewnego rodzaju eksperymentu i wystawił na tej pozycji Gianni Munariego.

Wprawdzie doświadczony pomocnik, był już ustawiany w podobnej roli na początku sezonu, jednak delikatnie mówiąc wówczas nie przekonywał, dlatego też z jego występem wiązało się sporo obawa. Boisko wszystko jednak zweryfikowało i okazało się, obawy o formę i postawę Munariego były zbędne.

Krótko mówiąc, popularny Wolverine dał radę. Munari na Stadio Adriatico, emanował spokojem, dobrze regulował tempo gry, brał czynny udział zarówno w fazie obronnej jak i ofensywnej, dokonywał praktycznie samych dobrych wyborów, a w przeciągu całego spotkania nie popełnił praktycznie żadnego błędu. Nic więc dziwnego, że wielu uznaje go za cichego bohatera sobotniego meczu.

Jak zwykło się mawiać, jedna jaskółka wiosny nie czyni i wciąż można mieć wątpliwości co do tego czy na dłuższą metę eksperyment z Munarim jako registą zda egzamin, jednak doświadczony pomocnik z pewnością pokazał, iż w razie palącej potrzeby może być alternatywą dla Scozzarelli czy Vakki.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.