FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 sobota, 24 marca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Virtus Entella2
Parma 0
Stadio Chiavari; 17.03.2018; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Foggia-
Stadio Ennio Tardini; 25.03.2018; 12:30

Video

Pescara 1:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie jesteśmy przyzwyczajeni do gry na murawie syntetycznej i dziś czasami piłka płatała nam figle, nie możemy jednak tego traktować jako alibi, zawiedliśmy oczekiwania naszych kibiców i tego typu usprawiedliwienia są śmieszne." - Marcello Gazzola

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4297 dni.
Napisaliśmy 8555 newsów

Mamy 258 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Munari dał radę

autor: odys; 11.03.2018 ; 20:11;

Przed meczem z Pescarą wiele wątpliwości i obaw wzbudzało funkcjonowanie drugiej linii Gialloblu, a konkretnie obsada pozycji registy.

Jak dobrze wiadomo Roberto D'Aversa nie mógł skorzystać z dwóch zawodników, dla których jest to nominalna pozycja czyli Matteo Scozzarelli oraz Antonio Vakki. Tym samym szkoleniowiec Parmy zmuszony był dokonać pewnego rodzaju eksperymentu i wystawił na tej pozycji Gianni Munariego.

Wprawdzie doświadczony pomocnik, był już ustawiany w podobnej roli na początku sezonu, jednak delikatnie mówiąc wówczas nie przekonywał, dlatego też z jego występem wiązało się sporo obawa. Boisko wszystko jednak zweryfikowało i okazało się, obawy o formę i postawę Munariego były zbędne.

Krótko mówiąc, popularny Wolverine dał radę. Munari na Stadio Adriatico, emanował spokojem, dobrze regulował tempo gry, brał czynny udział zarówno w fazie obronnej jak i ofensywnej, dokonywał praktycznie samych dobrych wyborów, a w przeciągu całego spotkania nie popełnił praktycznie żadnego błędu. Nic więc dziwnego, że wielu uznaje go za cichego bohatera sobotniego meczu.

Jak zwykło się mawiać, jedna jaskółka wiosny nie czyni i wciąż można mieć wątpliwości co do tego czy na dłuższą metę eksperyment z Munarim jako registą zda egzamin, jednak doświadczony pomocnik z pewnością pokazał, iż w razie palącej potrzeby może być alternatywą dla Scozzarelli czy Vakki.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.