FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 wtorek, 25 września 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Cagliari0
Stadio Ennio Tardini; 22.09.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Napoli-
Parma -
Stadio San Paolo; 26.09.2018; 21:00

Video

Parma 2:0 Cagliari: Skrót

Cytat tygodnia

"Kontrataki? Przywiązujemy do tego aspektu wielką wagę i sporo pracujemy nad nim na treningach, jesteśmy świadomi tego, że w wielu meczach dobrze wyprowadzane kontry mogą być dla nas bezcenne." - Robertp D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4482 dni.
Napisaliśmy 9953 newsów

Mamy 269 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 21 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Munari dał radę

autor: odys; 11.03.2018 ; 20:11;

Przed meczem z Pescarą wiele wątpliwości i obaw wzbudzało funkcjonowanie drugiej linii Gialloblu, a konkretnie obsada pozycji registy.

Jak dobrze wiadomo Roberto D'Aversa nie mógł skorzystać z dwóch zawodników, dla których jest to nominalna pozycja czyli Matteo Scozzarelli oraz Antonio Vakki. Tym samym szkoleniowiec Parmy zmuszony był dokonać pewnego rodzaju eksperymentu i wystawił na tej pozycji Gianni Munariego.

Wprawdzie doświadczony pomocnik, był już ustawiany w podobnej roli na początku sezonu, jednak delikatnie mówiąc wówczas nie przekonywał, dlatego też z jego występem wiązało się sporo obawa. Boisko wszystko jednak zweryfikowało i okazało się, obawy o formę i postawę Munariego były zbędne.

Krótko mówiąc, popularny Wolverine dał radę. Munari na Stadio Adriatico, emanował spokojem, dobrze regulował tempo gry, brał czynny udział zarówno w fazie obronnej jak i ofensywnej, dokonywał praktycznie samych dobrych wyborów, a w przeciągu całego spotkania nie popełnił praktycznie żadnego błędu. Nic więc dziwnego, że wielu uznaje go za cichego bohatera sobotniego meczu.

Jak zwykło się mawiać, jedna jaskółka wiosny nie czyni i wciąż można mieć wątpliwości co do tego czy na dłuższą metę eksperyment z Munarim jako registą zda egzamin, jednak doświadczony pomocnik z pewnością pokazał, iż w razie palącej potrzeby może być alternatywą dla Scozzarelli czy Vakki.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.