FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 26 wtorek, 11 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4559 dni.
Napisaliśmy 10429 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 26 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Munari dał radę

autor: odys; 11.03.2018 ; 20:11;

Przed meczem z Pescarą wiele wątpliwości i obaw wzbudzało funkcjonowanie drugiej linii Gialloblu, a konkretnie obsada pozycji registy.

Jak dobrze wiadomo Roberto D'Aversa nie mógł skorzystać z dwóch zawodników, dla których jest to nominalna pozycja czyli Matteo Scozzarelli oraz Antonio Vakki. Tym samym szkoleniowiec Parmy zmuszony był dokonać pewnego rodzaju eksperymentu i wystawił na tej pozycji Gianni Munariego.

Wprawdzie doświadczony pomocnik, był już ustawiany w podobnej roli na początku sezonu, jednak delikatnie mówiąc wówczas nie przekonywał, dlatego też z jego występem wiązało się sporo obawa. Boisko wszystko jednak zweryfikowało i okazało się, obawy o formę i postawę Munariego były zbędne.

Krótko mówiąc, popularny Wolverine dał radę. Munari na Stadio Adriatico, emanował spokojem, dobrze regulował tempo gry, brał czynny udział zarówno w fazie obronnej jak i ofensywnej, dokonywał praktycznie samych dobrych wyborów, a w przeciągu całego spotkania nie popełnił praktycznie żadnego błędu. Nic więc dziwnego, że wielu uznaje go za cichego bohatera sobotniego meczu.

Jak zwykło się mawiać, jedna jaskółka wiosny nie czyni i wciąż można mieć wątpliwości co do tego czy na dłuższą metę eksperyment z Munarim jako registą zda egzamin, jednak doświadczony pomocnik z pewnością pokazał, iż w razie palącej potrzeby może być alternatywą dla Scozzarelli czy Vakki.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.