FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 5 wtorek, 2 czerwca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 20.06.2020; 19:30

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5098 dni.
Napisaliśmy 13710 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 5 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Model organizacji meczu w przypadku wznowienia Serie A

autor: odys; 21.05.2020 ; 17:00;

28 maja (prawdopodobnie) poznanym ostateczną decyzję dotyczącą przyszłości rozgrywek Serie A. Tymczasem SportMediaset podzielił się swoimi informacjami na temat tego, jak wznowienie mistrzostw może wyglądać ze strony organizacyjnej.

Jeśli chodzi o sam stadion, na którym będzie rozgrywany dany mecz, to ma on zostać podzielony na trzy strefy: techniczną, trybuny oraz teren zewnętrzny, zaś w każdej z nich będzie mogło przebywać ma ksylanie do 100 osób. Tym samym ściśle regulowana musi być liczba stewardów, funkcjonariuszy bezpieczeństwa, chłopców do podawania piłek i dziennikarzy obecnych na danym spotkaniu.

Idąc dalej, drużyny w celu zachowania jak największych środków ostrożności miałyby przybywać na stadion w różnych i ściśle ustalonych wcześniej godzinach. Z kolei w przypadku szatni zalecane jest wykorzystywanie możliwie jak największej liczby pomieszczeń. Wreszcie na samym boisku, zespoły ograniczyłyby swoje kontakty tylko do samej gry. Nie byłoby uścisków dłoni, zdjęć grupowych ani tym bardziej maskotek czy dzieci wyprowadzających piłkarzy z szatni.

Dopuszczone byłyby za to wywiady dla mediów, w przerwie oraz po zakończeniu meczu. W trakcie samej rozmowy dziennikarz i piłkarz (lub trener) mieliby zachowywać między sobą odległość 1,5 metra. Nie byłoby za to wywiadów w tak zwanej mixed zone. Z kolei do konferencji prasowych pytania byłyby przesyłane odpowiednio wcześnie za pomocą Skypa lub Whasappa.

Sami piłkarze byliby zaś zobligowani do regularnego mierzenia temperatury ciała, przed i w przerwie meczu. Musieliby również korzystać ze spersonalizowanych bidonów, zaś wszelka żywność musiałaby być przechowywana w specjalnie przygotowanych pojemnikach. Gracze mieliby również całkowity zakaz rozmów z sędzią w trakcie gry.

 

Zobacz także

Komentarze

odys 21 maja 2020; 17:01
xD taaa na pewno... już widzę jak makarony to wprowadzają i się tego trzymają
grasiak 22 maja 2020; 15:16
No chyba kto$ ładnie tu odleciał od rzeczywistości z tymi obostrzeniami.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.