FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 8 wtorek, 2 czerwca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 20.06.2020; 19:30

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5098 dni.
Napisaliśmy 13710 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 8 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Melli: "Parma musi pozostać zjednoczona"

autor: odys; 14.05.2019 ; 20:24;

Legendarny napastnik Parmy - Alessandro Melli w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat Parmy i Fiorentiny, które w niedzielę zmierzą się ze sobą w meczu, którego stawką może być utrzymanie.

"Parma zbudowała swoją drużynę na ten sezon z myślą tylko o jednym celu - utrzymaniu, pamiętajmy też że mówimy o zespole beniaminka, który do tego trzy lata temu grał na czwartym poziomie rozgrywkowym. Nie jestem pesymistą, myślę, że Parma ma wszystko by ostatecznie sięgnąć po utrzymanie i właśni tak się stanie. Podobnie rzecz ma się w przypadku Fiorentiny, która ma w swoim dorobku dwa punkty więcej. Swoją drogą nie spodziewałem się, że drużynę z Florencji będziemy wymieniać w kontekście walki o ligowy byt. Kilkanaście lat temu mecz pomiędzy Parmą, a Fiorentiną byłby spotkaniem o stawce europejskiej i elektryzowałby widownie nie tylko we Włoszech ale i na świecie, tymczasem w niedzielę oba kluby będą biły się o utrzymanie. Wiem, ze w futbolu nie ma rzeczy oczywistych, jednak to czego jesteśmy świadkami to prawdziwa ironia losu. Jak Parma ma sięgnąć po utrzymanie? Przede wszystkim nie ma co panikować. Zespół musi w spokoju przeanalizować popełnione błędy i naprawić to i owo. Przede wszystkim jednak cała klubowa społeczność, nie tylko piłkarze i sztab, muszą stanowić jedność, zaś wszystkie spory i wątpliwości muszą zostać odłożone na bok."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.