FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 20 sobota, 23 marca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lazio4
Parma 1
Stadio Olimpico; 17.03.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Atalanta-
Stadio Ennio Tardini; 31.03.2019; 12:30

Video

Lazio 4:1: Skrót

Cytat tygodnia

"Należy przyznać, iż źle zinterpretowaliśmy ten mecz i podeszliśmy do niego w niewłaściwy sposób. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To, że graliśmy z klasowym zespołem pokroju Lazio nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co się stało." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4661 dni.
Napisaliśmy 11098 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 20 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Mastaj: "W Parmie niczego mi nie brakuje"

autor: odys; 13.03.2018 ; 23:24;

Pełniący rolę kapitana zespołu Primavery - Davide Mastaj udzielił wywiadu dla Radio Parma, w którym wypowiedział się na temat trwającego Viareggio Cup, meczu z Interem, swojego sezonu oraz przyszłości.

"Viareggio Cup rozpoczęliśmy w znakomity sposób. Mecz z Salernitaną nie był łatwy, ale udało się go nam zamknąć już w pierwszej połowie, gdzie zagraliśmy koncertowo. W drugiej odsłonie napotkaliśmy pewne trudności, musieliśmy grać w 10, jednak mimo to uważam, że kontrolowaliśmy mecz. Teraz czeka nas starcie z Interem, który jest aktualnym mistrzem Włoch. Jeżeli chcemy marzyć o korzystnym rezultacie musimy zagrać z maksymalnym skupieniem i determinacją. Tego lata mieliśmy już okazję poznać siłę tego zespołu, gdyż w sparingu przegraliśmy 5:1, jutro jednak to będzie zupełnie inny mecz, postaramy się zagrać swoją grę, damy z siebie wszystko by godnie reprezentować barwy Parmy. Cel na Viareggo? Przejście do następnej rundy byłoby niesamowitym osiągnięciem i zamierzamy o to walczyć. Mój sezon? Miałem bardzo udany start, z regularnością trafiałem do siatki, później jednak w okolicach grudnia przyszła obniżka formy. Teraz powoli dochodzę do optymalnej dyspozycji, również dzięki wsparciu moich kolegów z drużyny. Tworzymy dobry i zjednoczony zespół, a to solidna podstawa ku temu by osiągać satysfakcjonujące wyniki. Przyszłość? Na razie o tym nie myślę. Jestem piłkarzem Parmy, czuję się tutaj znakomicie, mam wszystko czego mi potrzeba do dalszego rozwoju i zamierzam z tego korzystać."

Zobacz także

Komentarze

krz 14 marca 2018; 15:57
Odys może przy następnej wizycie udało by Ci się pogadać z tym Mastajem. Jestem ciekawy jak zapatruje się na grę w naszej reprezentacji,wiem że może być ciężko żeby trafić na niego,ale jakby była możliwość.. :)
odys 14 marca 2018; 18:06
wywiad jest w planie. miałem go zrobić po Viareggio, drogą internetową bo tak się składa, że z Mastajem jesteśmy znajomymi na facebooku i mogłoby się to odbyć w podobny sposób jak kiedyś z Zommersem ;)


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.