FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 29 wtorek, 11 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4559 dni.
Napisaliśmy 10429 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 29 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Mastaj: "W Parmie niczego mi nie brakuje"

autor: odys; 13.03.2018 ; 23:24;

Pełniący rolę kapitana zespołu Primavery - Davide Mastaj udzielił wywiadu dla Radio Parma, w którym wypowiedział się na temat trwającego Viareggio Cup, meczu z Interem, swojego sezonu oraz przyszłości.

"Viareggio Cup rozpoczęliśmy w znakomity sposób. Mecz z Salernitaną nie był łatwy, ale udało się go nam zamknąć już w pierwszej połowie, gdzie zagraliśmy koncertowo. W drugiej odsłonie napotkaliśmy pewne trudności, musieliśmy grać w 10, jednak mimo to uważam, że kontrolowaliśmy mecz. Teraz czeka nas starcie z Interem, który jest aktualnym mistrzem Włoch. Jeżeli chcemy marzyć o korzystnym rezultacie musimy zagrać z maksymalnym skupieniem i determinacją. Tego lata mieliśmy już okazję poznać siłę tego zespołu, gdyż w sparingu przegraliśmy 5:1, jutro jednak to będzie zupełnie inny mecz, postaramy się zagrać swoją grę, damy z siebie wszystko by godnie reprezentować barwy Parmy. Cel na Viareggo? Przejście do następnej rundy byłoby niesamowitym osiągnięciem i zamierzamy o to walczyć. Mój sezon? Miałem bardzo udany start, z regularnością trafiałem do siatki, później jednak w okolicach grudnia przyszła obniżka formy. Teraz powoli dochodzę do optymalnej dyspozycji, również dzięki wsparciu moich kolegów z drużyny. Tworzymy dobry i zjednoczony zespół, a to solidna podstawa ku temu by osiągać satysfakcjonujące wyniki. Przyszłość? Na razie o tym nie myślę. Jestem piłkarzem Parmy, czuję się tutaj znakomicie, mam wszystko czego mi potrzeba do dalszego rozwoju i zamierzam z tego korzystać."

Zobacz także

Komentarze

krz 14 marca 2018; 15:57
Odys może przy następnej wizycie udało by Ci się pogadać z tym Mastajem. Jestem ciekawy jak zapatruje się na grę w naszej reprezentacji,wiem że może być ciężko żeby trafić na niego,ale jakby była możliwość.. :)
odys 14 marca 2018; 18:06
wywiad jest w planie. miałem go zrobić po Viareggio, drogą internetową bo tak się składa, że z Mastajem jesteśmy znajomymi na facebooku i mogłoby się to odbyć w podobny sposób jak kiedyś z Zommersem ;)


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.