FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 środa, 8 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Fiorentina2
Stadio Ennio Tardini; 05.07.2020; 19:30

Następny mecz

Serie A
Roma-
Parma -
Stadio Olimpico; 08.07.2020; 21:45

Video

Parma 1:2 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5134 dni.
Napisaliśmy 13905 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 2 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

M.Chiesa: "Parmie należał się rzut karny"

autor: odys; 29.06.2020 ; 18:56;

We włoskich mediach sporo kontrowersji i dyskusji budzi temat sędziowania, we wczorajszym meczu Parmy z Interem. Były arbiter - Massimo Chiesa w rozmowie z portalem CalcioMercato.com, stwierdził iż największym błędem, jaki popełnił Fabio Maresca, było niepodyktowanie rzutu karnego dla Parmy.

"To nie był dobry występ sędziego Mareski. W trakcie meczu podejmował on wiele dziwnych decyzji, które wprowadzały do gry niepotrzebną nerwowość. Z każdą minutą można było zaobserwować, że traci on kontrolę nad spotkaniem. W trakcie gry Maresca miał do podjęcia dwie ważne decyzje. Pierwsza po zagraniu ręką Kurtica, kiedy zdecydował się skorzystać z pomocy VARu, w tej sytuacji karny był ewidentny, jednak wcześniejszy spalony Godina anulował cąłą sytuację i sędzia podjął prawidłową decyzję. Można mieć tu jednak wątpliwości co do pracy liniowego bowiem, spalony Urugwajczyka był bardzo wyraźny i powinien zostać wychwycony w trakcie gry. Druga sytuacja to już poważny błąd Mareski, który w 37 minucie nie podyktował rzutu karnego dla Parmy, za faul Barelli na Kulusevskim. Konatk był tu bardzo wyraźny, zaś VAR nie zareagował, gdyż Maresca był optymalnie ustawiony i sam podjął się oceny tej sytuacji."

Dla tych, którzy nie do końca kojarzą tę sytuacje, wyjaśniamy, że chodzi o to zajście:

Zobacz także

Komentarze

odys 29 czerwca 2020; 19:11
Jeśli opinia CalcioMercato.com to mało, to według Corriere dello Sport również był to kontakt na rzut karny. Co więcej według CdS przy golu na 1:1 Lautaro wyraźnie ściągał ręką Lauriniego i można się było zastanowić czy tego gola nie anulować.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.