FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 piątek, 21 lutego 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sassuolo0
Parma 1
Mapei Stadium; 16.02.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 23.02.2020; 15:00

Video

Sassuolo 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Gervinho? Traktuje piłkarzy tak jakby byli moimi dziećmi. To, że któryś popełnia błąd nie oznacza, że należy go od razu skreślać. Każdy zasługuje na drugą szansę. Gervinho taką otrzymał i dziś podał zespołowi pomocną dłoń w trudnym momencie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4996 dni.
Napisaliśmy 13230 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 20 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Lucarelli: "W Ferrarze nie wyszliśmy na boisko"

autor: odys; 08.10.2019 ; 14:00;

Club Mangarer - Alessandro Lucarelli, w wywiadzie dla Gazzetta di Parma, podjął się analizy ostatniej dotkliwej porażki Parmy, w spotkaniu przeciwko SPAL.

"W sobotę, przeciwko SPAL, nie było mowy o grze w piłkę z naszej strony. Drużyna była psychicznie zmęczona i tak naprawdę nie wyszła na boisko. Takie mecze są bardzo bolesne i ciężko jest je w jakikolwiek logiczny sposób wytłumaczyć. Ciężko jest się też przed takimi występami bronić, zwłaszcza że w trakcie tygodnia wszystko było w jak najlepszym porządku i nic nie wskazywało na tak katastrofalny finał. Z pewnością zapłaciliśmy sporą cenę za dwa poprzednie mecze z Torino i Sassuolo, gdzie byliśmy w stanie postawić się dwóm zespołom, które przewyższają nas od strony technicznej. Kosztowało to nas wiele i był to wysiłek zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Bilans ostatnich 2 tygodni jest jednak pozytywny. Wprawdzie wraz z lepszym występem przeciwko SPAL, spełnienie mogłoby być większe, jednak najwyraźniej dwie wcześniejsze wygrane, wyładowały zespół. Mimo wszystko tego typu negatywne epizody nie powinny nam się przytrafiać. Teraz musimy w spokoju przeanalizować nasze błędy i zacząć od zera w meczu z Genoą."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.