FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 12 niedziela, 27 maja 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Napotkaliśmy na swojej drodze wiele trudności, ale zawsze uparcie szliśmy do przodu, na przekór wszystkim i wszystkiemu, a teraz możemy świętować. Na wstępie chciałbym jednak bardzo podziękować Foggi, która pomimo tego, iż nie musiała zagrał z duchem sportu, do samego końca i po części przyczyniła się do naszego awansu. Nawet w najśmielszych snach nie zakładaliśmy takiego finału, to co zapanowało po ostatnim gwizdku i otrzymaniu informacji z Frosinone było naprawdę niesamowite. Jestem w niebo wzięty, czuję się spełniony!" - Alessandro Lucarelli

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4361 dni.
Napisaliśmy 8991 newsów

Mamy 263 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Lucarelli: "Nie możemy myśleć o Frosinone"

autor: odys; 14.05.2018 ; 17:33;

Alessandro Lucarelli w wywiadzie dla La Repubblica wypowiedział się na temat zbliżającego się meczu ze Spezią oraz własnej przyszłości.

"Żałujemy że zgubiliśmy przewagę w tabeli o którą tak ciężko walczyliśmy, taki niestety czasem bywa futbol. Nie ma jednak co się załamywać trzeba widzieć szklankę do połowy pełną. Pamiętajmy, że jesteśmy beniaminkiem, który rzucił wyzwanie zespołom takim jak Palermo czy Empoli, które przystąpiły do rozgrywek mając kadry praktycznie takie jak sezon wcześniej w Serie A. Uważam, że nie zależnie od wyniku i tak bardzo wiele osiągnęliśmy w tych mistrzostwach. Przemowa na piątek? Myślę, że żadnego z moich kolegów nie trzeba dodatkowo motywować. Wszyscy wiemy jak ważny jest to mecz. Kluczowa sprawa to wygrać i zagwarantować sobie trzecie miejsce, pozytywne wiadomości z Frosinone mogą być jedynie pięknym zwieńczeniem naszej drogi jednak to my musimy wpierw wykonać najważniejszy krok. W La Spezii chcemy grać swoją grę, noe możemy myśleć o tym co dzieje się w innych spotkaniach gdyż będzie to pierwszy krok do zguby. Moja przyszłość? Wciąż nie jestem do końca zdecydowany co zrobić. Skłaniam się ku zakończeniu kariery, jednak zostawiam lekko uchylone drzwi dla innego scenariusza..."

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.