FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 8 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 8 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Lodi i Costa zaprezentowani

autor: odys; 29.08.2014 ; 14:30;

Dziś w ośrodku Collecchio odbyła się oficjalna prezentacja dwóch nowych nabytków Parmy - Francesco Lodiego i Andrea Coty.

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, w której uczestniczył także dyrektor sportowy Parmy - Pietro Leonardi, obaj zawodnicy mieli okazję udzielić swojego pierwszego wywiadu w barwach Gialloblu.

Lodi: "Parma była moim przeznaczeniem i już jako dziecko byłem bardzo blisko dołączenia do tego zespołu. Mając 11 lat z dobrej strony pokazałem się na jednym z turniejów młodzieżowych i otrzymałem od Parmy propozycję angażu, jednak z uwagi na chorobę mojego ojca musiałem pozostać w Neapolu, a później związałem się z Empoli. Cieszę się, że w końcu mogę tu zagrać. Wybrałem Parmę również z uwagi na Pietro Leonardiego, który jest wielkim specjalistą i udało mu się tu stworzyć zjednoczony i konkurencyjny zespół. Nie miałem żadnych problemów z aklimatyzacją, grupa przyjęła mnie bardzo dobrze. Cassano? To wielki zawodnik, który nawet gdy gra się nie układa, jednym przebłyskiem geniuszu może zmienić wszystko."


Costa: "Parma to niezwykle szybko rozwijający się zespół i cieszę się ze tu trafiłem. Jestem w pełni gotowy na doświadczenie w nowym klubie i dam z siebie wszystko by nie zawieść pokładanych we mnie oczekiwań. Pozycja na boisku? Czuję się środkowym obrońcą, ale w razie potrzeby mogę grać na boku lub też jako środkowy pomocnik. Pierwsze wrażenia? Zespół przyjął mnie bardzo dobrze, to niezwykle zgrana grupa pełna chęci i determinacji by powtórzyć sukces z zeszłego sezonu."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.