FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 17 poniedziałek, 19 października 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Udinese3
Parma 2
Dacia Arena; 18.10.2020; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Spezia-
Stadio Ennio Tardini; 25.10.2020; 15:00

Video

Udinese 3:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Kurtic? Nic mu nie powiedziałem. To inteligentny piłkarz dobrze wie, że popełnił spory błąd i wytykanie mu tego niczego by nie zmieniło. Jeśli już ta bramka to też moja wina, bowiem wymuszam na swoich piłkarzach to by nawet pod presją starali się grać piłką - Fabio Liverani

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5237 dni.
Napisaliśmy 14617 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 17 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Liverani: "Czeka nas mecz walki"

autor: odys; 17.10.2020 ; 17:46;

Na przedmeczowej konferencji prasowej, Fabio Liverani poświęcił sporo uwagi trudnej sytuacji kadrowej w jego ekipie oraz krótko wypowiedział się na temat nowo przbyłych piłkarzy. W kontekście samego spotkania z Udinese, szkoleniowiec stwierdził iż spodziewa się twardego meczu pełnego walki.

 

Ostatnie dni nie były dla Twojego zespołu łatwe.

To prawda, ale staramy się zachowywać spokój. Musimy przestrzegać zasad protokołu medycznego, jednocześnie w pełni koncentrując się na pracy jaką mamy do wykonania na boisku. Ten sezon będzie trudny i problematyczny i trzeba się do tego dostosować. Jestem zły, że nie będę mógł skorzystać z wielu piłkarzy, jednak moja złość i niezadowolenie niczego tu nie zmienią, trzeba skupić się na piłkarzach, których mam do dyspozycji.

 

Jakiego meczu spodziewasz się w Udine?

Pod wieloma względami będzie to trudne i wymagające spotkanie. Udinese to jeden z zespołów, który gra najbardziej fizyczny futbol w Serie A, a to samo w sobie rodzi sporo problemów. Do tego do zespołu, w ostatnich godzinach mercato przybyło kilku graczy wysokiej jakości, jak Deulofeu czy Pussetto, którzy z pewnością poprawią jego funkcjonowanie. Pozycja w tabeli, nie oddaje potencjału tej drużyny. Obejrzałem ich mecz z Romą, gdzie wyglądali naprawdę bardzo dobrze, musimy mieć się na baczności i zachować pełną koncentrację. Spodziewam się wyniszczającego spotkania pełnego walki.

 

Masz bardzo ograniczone pole manweru, zwłaszcza w linii ataku. Czy masz w głowie jakieś niespodzianki?

Mercato zakończyliśmy w bardzo dobry sposób, wzmacniając zespół pod kątem numerycznym i jakościowym, właśnie z myślą o takich trudnych momentach. Oczywiście sytuacja w ataku, jest obecnie bardzo problematyczna, jednak nie ejst też tragiczna i niczego nie przekreśla. Wciąż mamy sposobność do tego, by zagrać z Udinese swoją grę. Ostatecznych wyborów personalnych dokonam jutro.

 

Prócz kontuzji, były też wyjazdy na reprezentacje, czy w związku z tym byłeś w stanie pracować naprawdę konsekwentnie z zespołem, przez ostatnie dwa tygodnie?

No cóż, przyczyny od nas niezależne utrudniły nam pracę, jednak jestem zadowolony z tego jak moi podopieczni spisywali się w trakcie ostatnich treningów. Niestety duża liczba nieobecności wpłynęła na to, że nie mogliśmy w pełni zrealizować naszych założeń. Mam jednak nadzieję, że w najbliższym czasie sytuacja się ustabilizuje i nowe problemy nie będą nas już dotykać.

 

Jak przebiega aklimatyzacja nowych graczy?

Ci, którzy byli na niezłym etapie z treningami to Osorio, Brunetta i Cyprien. Jutro nie będę mógł jednak skorzystać z dwójki którą wymieniłem na początku, jednak Cyprien wydaję się być w naprawdę dobrej dyspozycji. Podobnie zresztą jak Sohm, jednak on przybył z reprezentacji dopiero w czwartek.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.