FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Leonardi na temat mercato

autor: odys; 03.09.2014 ; 22:13;

Przy okazji prezentacji Paolo De Ceglie głos zabrał również Pietro Leonardi, który odpowiedział na zarzuty dziennikarzy dotyczące w głównej mierze mercato Parmy.

"Dałem z siebie wszystko, a efekty będziemy mogli oceniać na koniec sezonu. Wymieniliśmy Schellotto na Belfodial. Do pomocy doszli Galloppa, który wyleczył uraz a także Jorquera i Lucas. Marchionniego zastąpił Lodi, ponownie pozyskaliśmy Acquaha, który jest bardzo ważnym graczem. Do tego do pierwszego zespołu powoli przebija się Mauri z którym wiążemy wielkie nadzieje. W obronie zaś miejsce Molinaro zajął De Ceglie, poczyniliśmy również spore wysiłki by zatrzymać Cassaniego, a ponad to przybyli także Mendes i Costa. Czas pokaże czy nasze ruchy były właściwe. W mojej opinii drużyna jest konkurencyjna. Przyjmuje wszelką krytykę ze strony kibiców, ale należy też pamiętać o tym co stało się w maju, zabranie nam Ligi Europy miało wpływ zarówno na finanse jaki strukturę klubu w związku z czym w przeciągu kliku dni musieliśmy diametralnie zmienić naszą strategię na mercato. Mogę też powiedzieć, że jestem dumny z faktu utrzymania takich piłkarzy jak Mirante, Paletta czy też Cassano. Biabiany? Jest w bardzo trudnej sytuacji, był bliski wielkiego przeniesienia, które ostatecznie jednak nie doszło do skutku. Jest to jednak wielki profesjonalista, który już zaakceptował to co się stało. Mogę też zapewnić, że jest on zdecydowanie bardzie zmotywowany niż przed tą sytuacją. Amauri? Nie mam zamiaru tłumaczyć zawiłości całej tej sytuacji, powiem tylko, że zablokowanie transferu Biabianyego, doprowadziło do sprzedaży Amauriego. Mariga? Jestem na prawdę dumny z faktu, że odrzucił propozycje wielu klubów by powrócić do Parmy. Jesteśmy w trakcie negocjacji z tym piłkarzem. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko będzie zakończone i będzie to dla nas poważne wzmocnienie. Atak? Formacja naszego ataku jest kompletna, nikt więcej do nas nie przybędzie."

Zobacz także

Komentarze

Naab 3 września 2014; 23:24
"Formacja naszego ataku jest kompletna, nikt więcej do nas nie przybędzie.";<br />
Tragedia.
odys 3 września 2014; 23:47
trzeba walczyć tym co jest... ale powiem szczerze ufam Leonardiemu, pomimo na pierwszy rzut oka, słabego mercato ten gość zrobił dla nas tyle, że po prostu na to zasługuje. Nie wszystkiego jego posunięcia nam się podobały ale koniec końców zawsze wychodziliśmy na prostą i wierzę, że teraz będzie tak samo. Forza Parma!


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.