FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 24 czwartek, 9 kwietnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Fiorentina-
Stadio Ennio Tardini; 11.04.2020; 15:00

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

Trwająca przerwa wcale nie musi oznaczać utraty na jakości. Uważam że jeśli sezon będzie dokończony to wciąż może on stać na bardzo wysokim poziomie. Szczerze nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na to, że rozgrywki zostały przerwane, jest brak szacunku wobec ludzi, którzy toczą obecnie walkę o coś zdecydowanie ważniejsze od futbolu." - Simone Iacoponi

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5044 dni.
Napisaliśmy 13452 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 24 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

La Repubblica: Serie A będzie grać do 30 czerwca

autor: odys; 14.03.2020 ; 17:08;

Dziennik La Repubblica, powołując się na swoje źródła informacji, opublikował dziś rzekomy, nowy plan Lega Serie A dotyczący przyszłości mistrzostw.

Jak podkreślają dziennikarze liga jest zdecydowana na to, by za wszelką cenę dążyć do wznowienia rozgrywek i zakończenia ich na drodze rozegrania wszystkich pozostałych spotkań. Ewentualny restart mistrzostw jeszcze w kwietniu jest praktycznie niemożliwy, dlatego też zgodnie z nowym planem Serie A, miałaby wznowić mecz 2 maja i grać aż do 30 czerwca. Co więcej wszystkie spotkania miałyby być rozgrywane za zamkniętymi drzwiami.

Zobacz także

Komentarze

odys 14 marca 2020; 17:09
debile :(
grasiak 15 marca 2020; 12:16
Jak czytam co te Włochy teraz wyrabiają (oraz co UEFA planuje, jakie rozważa opcje), a mam na myśli tutaj wszystkie instytucje związane z piłką nożną to się zastanawiam czy aby na pewno to jest wszystko na poważnie pisane :P Z drugiej strony, paradoksalnie koronawirus wpłynie pozytywnie na rynek transferowy. Bardzo pozytywnie. Kluby będą stratne takie grube miliony, że po prostu nie będzie ich stać na wydawanie absurdalnych sum na piłkarzy i sami zawodnicy raczej niechętnie będą wyjeżdżać. Ale to jakie kwoty się pojawiają przy szacunkach możliwych strat klubów z Włoch to po prostu bardziej przeraża niż sam wirus. Dopiero co Inter zaczął coś grać, pojawiła się zdrowa i wyrównana rywalizacja w lidze oraz LM i LE, a ten wirusek wszystko może zaprzepaścić. No ale zobaczymy co będzie.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.