FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 9 poniedziałek, 19 października 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Udinese3
Parma 2
Dacia Arena; 18.10.2020; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Spezia-
Stadio Ennio Tardini; 25.10.2020; 15:00

Video

Udinese 3:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Kurtic? Nic mu nie powiedziałem. To inteligentny piłkarz dobrze wie, że popełnił spory błąd i wytykanie mu tego niczego by nie zmieniło. Jeśli już ta bramka to też moja wina, bowiem wymuszam na swoich piłkarzach to by nawet pod presją starali się grać piłką - Fabio Liverani

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5237 dni.
Napisaliśmy 14617 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kto zagra z Udinese?

autor: odys; 15.10.2020 ; 19:05;

Mimo, iż na przestrzenii ostatnich kilku lat Parma miewała różne, czasami nawet bardzo poważne problemy kadrowe, to sytuacji takiej jaka panuje przed niedzielnym meczem z Udinese, chyba jeszcze nigdy nie było.

Mówiąc najprościej, na ten moment nie da się wytypować składu, jakim Crociati mogą zacząć mecz na Dacia Arena. Jedyną pewną rzeczą jest to, że w Udine nie zobaczymy piłkarzy kontuzjowanych - Corneliusa, Mihaili oraz Busiego. Wiadomo również, iż obecnie w ekipie Crociatich jest czwórka graczy z pozytywnym wynikiem testu na obecność Covid-19 i tu, z punktu widzenia dziennikarzy, pojawia się prawdziwe sedno problemu.

Z uwagi na swoją politykę Parma zdecydowała się nie ujawniać personaliów zarażonych piłkarzy, a co za tym idzie przy literalnie każdym nazwisku, rozważanym pod kątem gry, trzeba postawić znak zapytania i do momentu ogłoszenia przez Liveraniego kadry na mecz (która swoją drogą wcale nie musi być wiążąca, bowiem przed staterem spotkania zespół czekać będzie kolejna seria wymazów), w temacie składu nie można tak naprawdę nic powiedzieć.

Jakby problemów dla Liveraniego i Parmy było mało, to kolejną zagadkę i swoisty kłopot, stanowi forma fizyczna oraz stan zdrowia, graczy wracających z reprezentacji, do których należą Kucka, Kurtic, Sohm, Gervinho, Caviglia oraz Balogh. Każdy z tych zawodników, potencjalnie może zostać wykluczony z występu lub najzwyczajniej w świecie nie być gotowym do gry na 100%.

Co by tu nie mówić, sytuacja panująca w kadrze Parmy jest intrygująca, jednak kibice Crociatich, zdecydowanie woleliby nie doświadczać takich ciekawostek na własnej skórze... Patrząc jednak z drugiej strony, dla Liveraniego, z czysto taktycznego punktu widzenia, może być to niezła zasłona dymna, aczkolwiek jest to pocieszenie bardzo naciągane.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.