FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 22 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 22 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kto opuści Parmę w końcówce mercato?

autor: odys; 27.08.2014 ; 12:11;

Do zakończenia letniego okienka transferowego pozostał już niecały tydzień. W dzisiejszym wydaniu Gazzetta di Parma opublikowała listę zawodników, którzy w najbliższym czasie prawdopodobnie opuszczą zespół Parmy.

Na liście przytoczonej przez dziennikarzy znajdują się Fabiano Santacroce, Djamel Mesbah, Andrea Rispoli, Jose Mauri, Alberto Cerri, Massimo Coda oraz Soufiane Bidaoui.

Zobacz także

Komentarze

krz 27 sierpnia 2014; 12:19
Chyba dochodzi do tej listy jeszcze Ristovski,Jorquera i Ghezzal.Ten ostatni to nie wiem co do tej pory robi w naszym składzie.
odys 27 sierpnia 2014; 12:28
Jorquera ponoć ma zostać bo przekonał do siebie Donadoniego, co do Ghezzala to też nie mam pojęcia co robi w naszym zespole, a Ristovski raczej też zostanie bo póki co to jedyny zastępca Cassaniego.
krz 27 sierpnia 2014; 12:34
No wierząc w słowa Donadoniego po sparingach,w których chwalił Ristovskiego i Jorquere,rzeczywiście wydaje sie że zostaną.Chyba że jeszcze ktoś przyjdzie w ich miejsce.
odys 27 sierpnia 2014; 12:38
do pomocy ma niby przyjść jeszcze ten Bellomo (ale jakoś w to wątpię), a tak to wzmocnienia raczej będą tyczyły lewej strony (Costa może De Ceglie). w każdym razie tak jak do tej pory mercato w naszym wykonaniu było nudne tak zanosi się na to, że w ostatnich dniach może się dziać sporo ciekawego. a tak jeszcze co do Ghezzala to mnie to na prawdę zastanawia, otrzymaliśmy za niego jedynie oferty z Lega Pro, kluby z Serie B go nie chcą a my go na siłę trzymamy...
krz 27 sierpnia 2014; 12:43
Może problem tkwi właśnie w tym,że nikt go nie chce i ciężko sie go pozbyć.Mam wrażenie,że podobnie jest z Santacroce.
odys 27 sierpnia 2014; 12:50
zawsze jest Gubbio i ND Gorica myślę że dla nich pod względem poziomu idealne miejsca bo zarówno Santacroce jaki Ghezzal drugą część ostatniego sezonu w Serie B przesiedzieli na ławce więc nie rozumiem czego takie grajki chcą szukać w Serie A...