FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 34 czwartek, 14 listopada 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Roma0
Stadio Ennio Tardini; 10.11.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 24.11.2019; 12:30

Video

Parma 2:0 Roma: Skrót

Cytat tygodnia

"Jestem niezmiernie szczęśliwy z bramki, ale jeszcze bardziej cieszy mnie zwycięstwo zespołu. Pokonaliśmy jeden z najsilniejszych zespołów we Włoszech i mamy powody do wielkiej radości. Dziś pokazaliśmy jak wiele znaczy kolektyw i gra zespołowa. Prezentując się w taki sposób jesteśmy w stanie wprowadzić w kłopoty każdą drużynę w Serie A" - Mattia Sprocati

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4897 dni.
Napisaliśmy 12594 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 34 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kosznovszky i Balogh na temat mundialu U-17

autor: odys; 07.11.2019 ; 15:40;

Botond Balogh i Mark Kosznovszky, którzy powrócili z Mundialu U=17, gdzie reprezentowali barwy Węgier, w rozmowie z oficjalnymi klubowymi kanałami, wypowiedzieli się na temat swoich wrażeń z tej imprezy.

Kosznovszky: "Mistrzostwa Świata były pięknym doświadczeniem. Udział w takiej imprezie i możliwość reprezentowania barw swojego kraju, to dla każdego piłkarza wielkie przeżycie. Mogę śmiało powiedzieć, że jak do tej pory było to najważniejsze wydarzenie w mojej karierze i jestem przekonany, że będzie ono procentować na przyszłość. Szkoda tylko, że nie udało nam się osiągnąć lepszych wyników, dwie porażki i remis, to zdecydowanie nie to na co chcieliśmy. Patrząc obiektywnie stać nas było na nieco więcej, zwłaszcza w meczu z Nigerią, gdzie zagraliśmy bardzo odważnie i mimo wielkiej siły rywala rzuciliśmy mu wyzwanie. Rinaldi? Niestety nie było nam dane spotkać się z nim w Brazylii, bowiem Włosi stacjonowali w innym mieście. Cieszę się jednak, że udało mu się awansować do dalszej rundy i zaliczyć swój debiuut. Na pewno będę śledził jego poczynania i mocno mu kibicował."

Balogh: "Z pewnością to w jaki sposób nasza reprezentacja zaprezentowała się na imprezie było dalekie od naszych oczekiwań, nie udało się nam wygrać żadnego meczu i szybko pożegnaliśmy się z turniejem. Mimo to jestem zadowolony, że mogłem zagrać na tym turnieju. Mistrzostwa Świata są wartościowym doświadczeniem, bowiem w tej kategorii wiekowej nie ma bardziej prestiżowej imprezy, o takim poziomie konkurencji. Bez dwóch zdań były to najtrudniejsze rozgrywki w jakich do tej pory uczestniczyłem. Być może również dlatego, że na Węgrzech nie jest łatwo, na co dzień rywalizować na poziomie międzynarodowym. Dzięki temu mundialowi czuję się lepszym i bardziej dojrzałym piłkarzem. Teraz moim celem jest dalszy rozwój i jak najlepsza gra dla Parmy."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.