FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 piątek, 29 maja 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5094 dni.
Napisaliśmy 13692 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kosznovszky i Balogh na temat mundialu U-17

autor: odys; 07.11.2019 ; 15:40;

Botond Balogh i Mark Kosznovszky, którzy powrócili z Mundialu U=17, gdzie reprezentowali barwy Węgier, w rozmowie z oficjalnymi klubowymi kanałami, wypowiedzieli się na temat swoich wrażeń z tej imprezy.

Kosznovszky: "Mistrzostwa Świata były pięknym doświadczeniem. Udział w takiej imprezie i możliwość reprezentowania barw swojego kraju, to dla każdego piłkarza wielkie przeżycie. Mogę śmiało powiedzieć, że jak do tej pory było to najważniejsze wydarzenie w mojej karierze i jestem przekonany, że będzie ono procentować na przyszłość. Szkoda tylko, że nie udało nam się osiągnąć lepszych wyników, dwie porażki i remis, to zdecydowanie nie to na co chcieliśmy. Patrząc obiektywnie stać nas było na nieco więcej, zwłaszcza w meczu z Nigerią, gdzie zagraliśmy bardzo odważnie i mimo wielkiej siły rywala rzuciliśmy mu wyzwanie. Rinaldi? Niestety nie było nam dane spotkać się z nim w Brazylii, bowiem Włosi stacjonowali w innym mieście. Cieszę się jednak, że udało mu się awansować do dalszej rundy i zaliczyć swój debiuut. Na pewno będę śledził jego poczynania i mocno mu kibicował."

Balogh: "Z pewnością to w jaki sposób nasza reprezentacja zaprezentowała się na imprezie było dalekie od naszych oczekiwań, nie udało się nam wygrać żadnego meczu i szybko pożegnaliśmy się z turniejem. Mimo to jestem zadowolony, że mogłem zagrać na tym turnieju. Mistrzostwa Świata są wartościowym doświadczeniem, bowiem w tej kategorii wiekowej nie ma bardziej prestiżowej imprezy, o takim poziomie konkurencji. Bez dwóch zdań były to najtrudniejsze rozgrywki w jakich do tej pory uczestniczyłem. Być może również dlatego, że na Węgrzech nie jest łatwo, na co dzień rywalizować na poziomie międzynarodowym. Dzięki temu mundialowi czuję się lepszym i bardziej dojrzałym piłkarzem. Teraz moim celem jest dalszy rozwój i jak najlepsza gra dla Parmy."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.