FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 25 czwartek, 23 maja 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Fiorentina0
Stadio Ennio Tardini; 19.05.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Roma-
Parma -
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 15:00

Video

Parma 1:0 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie mam zbyt wiele do powiedzenia jestem dumny z moich podopiecznych, którzy dokonali czegoś naprawdę wielkiego i niezwykłego, a każdy kto uważa inaczej po prostu nie zna się na piłce. Od samego początku sezonu marzyliśmy o tym celu i dzięki niesamowitej pracy, woli walki oraz determinacji udało się go zrealizować. Jestem dumny z tego, że mogę się nazywać trenerem tak wspaniałego zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4722 dni.
Napisaliśmy 11456 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 25 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Koniec sezonu dla Grassiego?!

autor: odys; 04.12.2018 ; 21:43;

To może być prawdziwy cios dla Parmy, która w ostatnim czasie zdawała się mieć pod kontrolą sytuację związaną z kontuzjami. Niestety wiele wskazuje na to, że Gialloblu stracili właśnie bardzo ważną postać.

Zgodnie z treścią komunikatu wydanego dziś przez klub, podczas dzisiejszego treningu, poważnego urazu kolana doznał Alberto Grassi, który natychmiast zakończył swój udział w zajęciach. Jutro pomocnik przejść ma specjalistyczne badania, jednak na tę chwilę wiele wskazuje na to, że mógł on zerwać więzadła krzyżowe w kolanie. Jeśli diagnoza ta miałaby się potwierdzić, Grassi w tym sezonie prawdopodobnie już by nie zagrał...

Zobacz także

Komentarze

Michal 4 grudnia 2018; 21:59
Cudownie. Chłop w końcu odpalił i taka historia...
odys 5 grudnia 2018; 00:01
Grassi to zawodnik o którego najdłużej staraliśmy się w letnim okienku i wygląda na to, że cały ten trud poszedł się właśnie wozić, a szkoda bo z nim nasza pomoc wyglądała na naprawdę kompletną w układance D'Aversy. Jeżeli diagnoza się potwierdzi to prawdopodobnie będzie to niosło za sobą dwie konsekwencje. Po pierwsze na listę zgłoszonych przywrócony zostanie ktoś z dwójki Munari-Dezi (bardziej prawdopodobny ten drugi). Po drugi w zimowym okienku prawie na pewno rozejrzymy się za głośniejszym/lepszym nazwiskiem, a nie tylko Maurim, który miał być raczej uzupełnieniem kadry.
1913 5 grudnia 2018; 08:29
No cóż bez Grassiego 'jakos to wyglądało' więc badzmy dobrej myśli. Szkoda chłopa bo mógł się dobrze wypromować i pomoc nam w walce ale jak widać nie ma szczęścia w tym sezonie. I my jako zespół - patrząc po kontuzjach również go nie mamy.
faster 5 grudnia 2018; 11:52
Jak dla mnie to Rigoni też dawał rade, a z dwójki Dezi Munari, bardziej byłbym skłonny postawić na Munariego.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.