FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 46 niedziela, 25 sierpnia 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
Juventus1
Stadio Ennio Tardini; 24.08.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Udinese-
Parma -
Dacia Arena; 01.09.2019; 20:45

Video

Prama 0:1 Juventus: Skrót

Cytat tygodnia

"Jest nam bardzo przykro z powodu tego rezultatu, bowiem przy odrobinie szczęścia oraz cynizmu mogliśmy dziś cieszyć się z punktu. Remis był jak najbardziej w naszym zasięgu. Na plus na pewno należy zaliczyć postawę i zaangażowanie moich piłkarzy, którzy przez większość meczu byli w stanie grać jak równy z równym z Juventusem." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4816 dni.
Napisaliśmy 12110 newsów

Mamy 273 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 45 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Koniec Parma "Made in Italy"

autor: odys; 13.08.2019 ; 20:10;

Od lat Parma była kojarzona z klubem, który mocno stawia na piłkarzy z półwyspu Apenińskiego, zaś w zeszłym sezonie w Serie A, tylko Sassuolo mogło z nią konkurować pod katem ilości Włochów w kadrze i w wyjściowej "11'.

 

Nic nie trwa jednak wiecznie i rozpoczęta tego lata ofensywa transferowa i zmiany w strategi budowania zespołu,  skutkują tym iż w nadchodzących rozgrywkach nie będziemy już mieli do czynienia z "Made in Italy" Parma.

 

W ostatnich miesiącach na Tardini dołączyła spora grupa obcokrajowców - Albańczyk Dermaku, Francuzi Karamoh i Laurini, Brazylijczyk Hernani, Duńczyk Cornelius czy Szwed Kulusevki, co w znaczący sposób wyrównało narodowościowe proporcję w kadrze D'Aversy. Do tego należy zaznaczyć, że zdecydowana większość wymienionych wyżej nazwisk, może być postrzegana jako gracze pierwszego wyboru, a co za tym idzie w najbliższych rozgrywkach po raz pierwszy od niepamiętnych czasów, możemy być świadkami sytuacji, w której to Włosi będą regularnie w mniejszości, w wyjściowej formacji Crociatich.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 13 sierpnia 2019; 21:05
Jestem wielkim zwolennikiem stawiania na rodzimych piłkarzy także trochę to mnie boli. Ale jeśli ma się to przełożyć na wyniki to Parma może mieć samych obcokrajowców.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.