FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 7 piątek, 22 czerwca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Mimo zmiany realiów, w których się teraz obracamy, nasze intencje wciąż pozostają te same - chcemy aby kibice zawsze byli w centrum naszego projektu." - Luca Carra

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4387 dni.
Napisaliśmy 9208 newsów

Mamy 264 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 7 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kolejne spotkanie z Sampdorią w drodze

autor: odys; 14.06.2018 ; 09:58;

Jak donosi, zwykle dobrze dobrze poinformowany serwis, ParmaLive.com, coś w godzinach południowych w Mediolanie dojść ma do spotkania pomiędzy dyrektorami sportowymi Parmy oraz Sampdorii.

Daniele Faggiano i Carlo Osti mają omawiać szczegóły transferów jakie szykują się na osi Parma-Sampdoria. W pierwszej kolejności dyskutowane mają być detale spraw Emiliano Viviano i Matiasa Silvestre, które zdają się być na wykończeniu. To jednak nie wszystko bowiem Gialloblu, chcą przedyskutować również możliwość pozyskania czterech innych graczy z Genu: Fabio Quagliarelli, Vasco Reginiego, Jacopo Sali oraz Nicola Murru.

Przyszłość Emanuele Calaio w Parmie stoi pod wielkim znakiem zapytania i to bynajmniej nie z powodu ostatniej "sprawy SMS-owej".

Parma ma mieć poważne wątpliwości co do tego czy Calaio jest w stanie zagwarantować jej odpowiedni poziom jakości w Serie A, co z kolei chciałyby wykorzystać zespoły drugiej ligi kuszące L'Arciere możliwością regularnej gry. Zgodnie z tym co przekazał włoski ekspert Gianluca Di Marzio, na ręcę Calaio i jego agenta spłynęła już pierwsza oficjalna oferta, ze strony Salernitany, dla której pozostaje on celem numer jeden.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.