FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 36 czwartek, 19 września 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Cagliari3
Stadio Ennio Tardini; 15.09.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Lazio-
Parma -
Stadio Olimpico; 22.09.2019; 20:45

Video

Parma 1:3 Cagliari: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie pamiętam, żebyśmy w jakimkolwiek meczu Serie A, pod moją wodzą w taki sposób prowadzili grę. Byliśmy stroną dominującą, przeważaliśmy, kreowaliśmy liczne sytuacje, cóż jednak z tego skoro nie byliśmy efektywni oraz cyniczni. Za nasz brak skuteczności zostaliśmy boleśnie skarceni przez rywala. Wynik 3:1, dla Cagliari mówi wszystko, a ładny styl na nic nam się nie zdał." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4841 dni.
Napisaliśmy 12257 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 36 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kolejka chętnych po Da Cruza

autor: odys; 10.06.2019 ; 16:22;

Bardzo udaną drugą rundą sezonu, na wypożyczeniu w Spezii, Alessio Da Cruz pozostawił po sobie dobre wrażenie i sprawił, iż jego nazwisko budzi spore zainteresowanie na rynku transferowym.

Jak donosi dziennik Il Secolo XIX, pótki co Parma nie ma jeszcze sprecyzowanego planu na najbliżśzą przyszłość dla 22-letniego Holendra, który równie dobrze może pójść na kolejne wypożyczenie, co pozostać na Tardini i ponownie spróbować swych sił w Serie A. Wiadomo, jednak iż w przypadku wybrania wariantu numer jeden, Crociati nie będą mieli żadnych problemów ze znalezieniem klubu, który mógłby występować Da Cruz, bowiem w kolejce po niego zdążyły już ustawić się takie zespoły jak Perugia, Pescara, Spezia, Cittadella czy Benevento, czyli potencjalni rywale w walce o awans do elity.

Zobacz także

Komentarze

odys 10 czerwca 2019; 16:25
Szczerze ja dałbym mu szansę z prawdziwego zdarzenia, bo po prostu widać że chłopak ma papiery na granie. Jeśli mu się tylko w tej durnej łepetynie wszystko odpowiednio poukłada to będzie to solidny poziom Serie A. Mam olbrzymi szacunek do Sprocatiego i zwłaszcza Siligardiego, ale uważam, że Da Cruz powinien mieć miejsce w składzie kosztem jednego z nich.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.