FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 14 piątek, 21 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5696 dni.
Napisaliśmy 17321 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 14 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kluby Serie B chcą odroczenia terminu kontroli podatkowych

autor: odys; 13.01.2022 ; 14:36;

W grudniu ubiegłego roku FIGC, po ponad rocznym zawieszeniu, przywróciło badanie, dla celów sportowych, prawidłowości zobowiązań podatkowych w klubach Serie A, B oraz C.

Kontrola, której termin zaplanowano na 16 lutego, ma obejmować miesiące od marca do października 2021 roku, zaś kluby które nie będą w dobrej kondycji finansowej, poniosą karę w postaci co najmniej dwóch ujemnych punktów, w tabeli obecnego sezonu.

Powrót kontroli fiskalnej nie spodobał się zwłaszcza klubom Serie B, które między sobą zaczęły zbierać podpisy pod specjalną petycją o jej dalsze odroczenie.

W dokumencie kluby zwracają uwagę, na to iż w skutek walki z pandemią znacząco zredukowane zostało ich główne źródło dochodu, którym są wpływy z meczów, zaś w związku z nadzwyczajnym charakterem całej sytuacji pozyskiwanie funduszy z innych źródeł stało się niemożliwe. Ograniczenia doprowadziły więc do ogromnego spadku przychodów, w związku z czym kluby upraszają o zmianę terminu weryfikacji, na okres od marca do sierpnia 2021, a następnie o dostosowanie kontroli za okres wrzesień 2021-kwiecień 2022 do przepisów zawartych w niedawnej ustawie budżetowej.

Jak podaje serwis Calcio e Finanza, póki co petycje podpisały tylko niektóre kluby z Serie B (nie sprecyzowano bliżej jakie), zaś zespoły z Serie A bacznie przyglądają się rozwojowi całej sytuacji.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.