FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 38 czwartek, 9 kwietnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Fiorentina-
Stadio Ennio Tardini; 11.04.2020; 15:00

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

Trwająca przerwa wcale nie musi oznaczać utraty na jakości. Uważam że jeśli sezon będzie dokończony to wciąż może on stać na bardzo wysokim poziomie. Szczerze nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na to, że rozgrywki zostały przerwane, jest brak szacunku wobec ludzi, którzy toczą obecnie walkę o coś zdecydowanie ważniejsze od futbolu." - Simone Iacoponi

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5044 dni.
Napisaliśmy 13452 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 38 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kluby Serie A nie chcą play-off

autor: odys; 12.03.2020 ; 17:37;

Od kilku dni we Włoszech trwają dywagacje na temat możliwego scenariusza zakończenia sezonu Serie A, w przypadku gdyby niemożliwe okazało się dokończenie rozgrywek.

Najpopularniejszą i najczęściej padająca hipotezą jest rozegranie dwóch odrębnych play-offów - o tytuł mistrzowski, w których wzięłyby udział zespoły zajmujące obecnie cztery pierwsze lokaty oraz o utrzymanie, w gdzie analogicznie zagrałyby cztery najsłabsze drużyny. Mimo, iż w panujących okolicznościach i stale pogłębiającym się kryzysie, wydaje się to być najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, to zdaniem włoskich mediów kluby nie są do niego przekonane i wolałyby one dążyć do zakończenia sezonu w normalny sposób.

Zobacz także

Komentarze

odys 12 marca 2020; 17:38
taaa jasne... a później liga zrobi mecze co dwa dni i będzie płacz i stękanie że to anormalna sytuacja i wynik mistrzostw jest wypaczony.
grasiak 12 marca 2020; 19:51
A mi się wydaje, że co by nie było to będzie złe. Każda opcja ma swoich zwolenników i tych drugich więc w tej sytuacji nie ma optymalnego rozwiązania.
odys 12 marca 2020; 22:20
Pewnie że tak ale play-offy to opcja najlepsza a burzyć będą sie najbardziej ci z dołu choć rak naprawde nie mają dlaczego Spal to poziom Serie B, Brescia też do tego za tą akcje z czterema trrnerami i tak powinna zostać zdegradowana Genoa to klub meme który co pół roku skupuje piłkarzy i trenerów na kilo i od dawna zasługuje na spadek, a Lecce poza 3 tygodnii dobrrj gry też jest słabiutkie. Zatem w tym zakresie idealny dobór zespołów jak dla mnie.
grasiak 13 marca 2020; 05:43
Bardzo mi się podoba jak opisałeś Genuę :D Też uważam, że to klub przedziwny nawet jak na Włoskie realia choć " prywatne" kluby odchodzą powoli w zapomnienie ale szkoda by było ich spuszczać do Serie B i stracić derby Genui i odwiecznego rywala naszego przyjaciela. Gdybym miał kogoś zostawić spośród tej czwórki w Serie A to byłaby to właśnie Genua. A po za tym to jak się nie mylę 9-cio krotny mistrz Włoch i najstarszy bądź jeden z najstarszych klubów w kraju.
odys 13 marca 2020; 11:45
ja nie miałbym żadnych skrupułów. To co się odstawia w Genoi to jest patologia i patologię się powinno tępić. Tak więc jak dla mnie Genoa, Brescia za patologię oraz SPAL za poziom sportowy i byłbym bardzo szczęśliwy gdyby właśnie tak to się rozstrzygnęło.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.