FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 27 piątek, 21 lutego 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sassuolo0
Parma 1
Mapei Stadium; 16.02.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 23.02.2020; 15:00

Video

Sassuolo 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Gervinho? Traktuje piłkarzy tak jakby byli moimi dziećmi. To, że któryś popełnia błąd nie oznacza, że należy go od razu skreślać. Każdy zasługuje na drugą szansę. Gervinho taką otrzymał i dziś podał zespołowi pomocną dłoń w trudnym momencie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4996 dni.
Napisaliśmy 13229 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 26 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Klątwa "Black Phoenix"

autor: odys; 06.10.2019 ; 13:30;

Konfrontacja ze SPAL była kolejną, w której PAram wystąpiła w swoim nominalnym trzecim komplecie strojów. Niestety nie można powiedzieć by były to dla Crociatich trykoty szczęśliwe.

Oczywiście można traktować to jako zbieg okoliczności, jednak statystyki są nieubłagane. Zarówno w poprzednim, jak i trwającym sezonie Parma wychodząc na boisko w koszulkach "Black Phoenix" nie była w stanie zdobyć żadnego punktu w Serie A. W pięciu konfrontacjach, w których Crociati przywdziewali czarne trykoty, doznali oni pięciu porażek, tracąc przy tym 12 goli i zdobywając zaledwie jedno trafienie.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 6 października 2019; 16:03
Nie jestem zwolennikiem takich teorii, to po prostu przypadek. Podobnie ma się sytuacja z Piątkiem i "9" w Milanie. Ponoć od kiedy karierę zakończył tam Filippo Inzaghi (swoją drogą dziś się dopiero dowiedziałem, że on u nas grał) to każdy zawodnik, który obejmie ten numer nie zdobywa bramek. Piątek to jest zawodnik jednego sezonu moim zdaniem i to było do przewidzenia, że w końcu się zatnie. Jego ostatnie mecze to absolutne dno, a we wczorajszym meczu z Genua nie oddał nawet strzału i został zmieniony w przerwie i jego passa to już 15 meczów bez gola z akcji, a ponadto zbiera zawsze najniższe noty za swoje występy.
odys 6 października 2019; 17:43
też nie jestem zwolennikiem takich teorii ale fakty są takie, że w tych strojach zawsze gramy jak kompletnie inny zespół, oczywiście stroje nie są tu żadną przyczyną ale tak po prostu wychodzi. co więcej podliczyłem sobie jeszcze inną rzecz w tych 5 meczach oddaliśmy łącznie 6 celnych strzałów na bramkę.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.