FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 41 czwartek, 17 października 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
SPAL1
Parma 0
Stadio Paolo Mazza; 05.10.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Genoa-
Stadio Ennio Tardini; 20.10.2019; 18:00

Video

SPAL 1:0 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Chcemy, by po opuszczeniu naszej akademii, nasi chłopcy prezentowali nie tylko odpowiedni poziom techniczny, ale też potrafili zarządzać swoją piłkarską karierą oraz radzić sobie z presją w futbolu." - Luca Piazzi

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4869 dni.
Napisaliśmy 12411 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 41 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Klątwa "Black Phoenix"

autor: odys; 06.10.2019 ; 13:30;

Konfrontacja ze SPAL była kolejną, w której PAram wystąpiła w swoim nominalnym trzecim komplecie strojów. Niestety nie można powiedzieć by były to dla Crociatich trykoty szczęśliwe.

Oczywiście można traktować to jako zbieg okoliczności, jednak statystyki są nieubłagane. Zarówno w poprzednim, jak i trwającym sezonie Parma wychodząc na boisko w koszulkach "Black Phoenix" nie była w stanie zdobyć żadnego punktu w Serie A. W pięciu konfrontacjach, w których Crociati przywdziewali czarne trykoty, doznali oni pięciu porażek, tracąc przy tym 12 goli i zdobywając zaledwie jedno trafienie.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 6 października 2019; 16:03
Nie jestem zwolennikiem takich teorii, to po prostu przypadek. Podobnie ma się sytuacja z Piątkiem i "9" w Milanie. Ponoć od kiedy karierę zakończył tam Filippo Inzaghi (swoją drogą dziś się dopiero dowiedziałem, że on u nas grał) to każdy zawodnik, który obejmie ten numer nie zdobywa bramek. Piątek to jest zawodnik jednego sezonu moim zdaniem i to było do przewidzenia, że w końcu się zatnie. Jego ostatnie mecze to absolutne dno, a we wczorajszym meczu z Genua nie oddał nawet strzału i został zmieniony w przerwie i jego passa to już 15 meczów bez gola z akcji, a ponadto zbiera zawsze najniższe noty za swoje występy.
odys 6 października 2019; 17:43
też nie jestem zwolennikiem takich teorii ale fakty są takie, że w tych strojach zawsze gramy jak kompletnie inny zespół, oczywiście stroje nie są tu żadną przyczyną ale tak po prostu wychodzi. co więcej podliczyłem sobie jeszcze inną rzecz w tych 5 meczach oddaliśmy łącznie 6 celnych strzałów na bramkę.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.