FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 20 sobota, 23 lutego 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Cagliari2
Parma 1
Sardegna Arena; 16.02.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Napoli-
Stadio Ennio Tardini; 24.02.2019; 18:00

Video

Cagliari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Niestety zamiast zrobić użytek z gola do szatnii i kontynuować to co do tej pory wykonywaliśmy, daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy, nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywności Cagliari, które zrobiło wielki użytek z naszej pasywności. Kolejny więc raz możemy czuć po spotkaniu wielki żal i niedosyt." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4633 dni.
Napisaliśmy 10932 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 20 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kierownictwo komentuje wyrok sądu apelacyjnego

autor: odys; 09.08.2018 ; 20:03;

Członkowie kierownictwa Parmy - Giacomo Malmesi, Luca Carra oraz Pietro Pizzarotti, którzy byli obecni dziś w Rzymie podczas rozprawy w sądzie apelacyjnym, na gorąco skomentowali werdykt, uwalniający Gialloblu od kar punktowych.

Giacomo Malmesi: "Przez dwa miesiące musieliśmy znosić nieustającą nawałnicę oskarżeń, które poważnie uderzały w dobre imię naszego klubu i kwestionowały wszystkie zasady, którym od samego początku jesteśmy wierni. Po dzisiejszym wyroku czuję pewną satysfakcję, nawet jeśli wiem, iż niektóre szkody w wizerunku są nieodwracalne."

Luca Carra: "W ostatnich miesiącach poprosiliśmy naszych kibiców by zaufali nam i pozostali blisko nas. Dlatego z dumą przyjmujemy dzisiejszy wyrok, który dobitnie pokazuje, iż całe zamieszanie wokół klubu było tylko sztuczną farsą i szukaniem sensacji na siłe. Sąd apelacyjny jednoznacznie pokazał, że jesteśmy klubem, który dokonał niemożliwego awansują o trzy ligi w trzy lata, wygrywając wszystko w zgodzie z przepisami na boisku. Osobiście cieszę się, że to wszystko już się skończyło i ta plama na honorze została raz na zawsze wymazana."

Pietro Pizzarotti: "Sprawiedliwości stało się zadość. Przez dwa miesiące gazety i pozostałe media mieszały nas z błotem rzucając poważnymi oskarżeniami. My jednak pozostawaliśmy względnie spokojni i przekonani co do tego, ze historyczny potrójny awans którego dokonaliśmy był w pełni zasłużony i zgodny ze wszelkimi zasadami gry. Osiągnęliśmy go dzięki ciężkiej pracy, wyrzeczeniom i hektolitrom potu wylanym na treningach i meczach."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.