FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 29 wtorek, 11 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4559 dni.
Napisaliśmy 10429 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 29 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kierownictwo komentuje wyrok sądu apelacyjnego

autor: odys; 09.08.2018 ; 20:03;

Członkowie kierownictwa Parmy - Giacomo Malmesi, Luca Carra oraz Pietro Pizzarotti, którzy byli obecni dziś w Rzymie podczas rozprawy w sądzie apelacyjnym, na gorąco skomentowali werdykt, uwalniający Gialloblu od kar punktowych.

Giacomo Malmesi: "Przez dwa miesiące musieliśmy znosić nieustającą nawałnicę oskarżeń, które poważnie uderzały w dobre imię naszego klubu i kwestionowały wszystkie zasady, którym od samego początku jesteśmy wierni. Po dzisiejszym wyroku czuję pewną satysfakcję, nawet jeśli wiem, iż niektóre szkody w wizerunku są nieodwracalne."

Luca Carra: "W ostatnich miesiącach poprosiliśmy naszych kibiców by zaufali nam i pozostali blisko nas. Dlatego z dumą przyjmujemy dzisiejszy wyrok, który dobitnie pokazuje, iż całe zamieszanie wokół klubu było tylko sztuczną farsą i szukaniem sensacji na siłe. Sąd apelacyjny jednoznacznie pokazał, że jesteśmy klubem, który dokonał niemożliwego awansują o trzy ligi w trzy lata, wygrywając wszystko w zgodzie z przepisami na boisku. Osobiście cieszę się, że to wszystko już się skończyło i ta plama na honorze została raz na zawsze wymazana."

Pietro Pizzarotti: "Sprawiedliwości stało się zadość. Przez dwa miesiące gazety i pozostałe media mieszały nas z błotem rzucając poważnymi oskarżeniami. My jednak pozostawaliśmy względnie spokojni i przekonani co do tego, ze historyczny potrójny awans którego dokonaliśmy był w pełni zasłużony i zgodny ze wszelkimi zasadami gry. Osiągnęliśmy go dzięki ciężkiej pracy, wyrzeczeniom i hektolitrom potu wylanym na treningach i meczach."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.