FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 czwartek, 18 października 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Genoa1
Parma 3
Stadio Luigi Ferraris; 07.10.2018; 12:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Lazio-
Stadio Ennio Tardini; 21.10.2018; 15:00

Video

Genoa 1:3 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Przed procesem powiedziałem swojemu prawnikowi, że przede wszystkim liczy się Parma. Aby ją chronić byłem gotowy poddać się karze nawet za coś czego nie zrobiłem." - Emanuele Calaio

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4505 dni.
Napisaliśmy 10090 newsów

Mamy 270 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 21 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kierownictwo komentuje wyrok sądu apelacyjnego

autor: odys; 09.08.2018 ; 20:03;

Członkowie kierownictwa Parmy - Giacomo Malmesi, Luca Carra oraz Pietro Pizzarotti, którzy byli obecni dziś w Rzymie podczas rozprawy w sądzie apelacyjnym, na gorąco skomentowali werdykt, uwalniający Gialloblu od kar punktowych.

Giacomo Malmesi: "Przez dwa miesiące musieliśmy znosić nieustającą nawałnicę oskarżeń, które poważnie uderzały w dobre imię naszego klubu i kwestionowały wszystkie zasady, którym od samego początku jesteśmy wierni. Po dzisiejszym wyroku czuję pewną satysfakcję, nawet jeśli wiem, iż niektóre szkody w wizerunku są nieodwracalne."

Luca Carra: "W ostatnich miesiącach poprosiliśmy naszych kibiców by zaufali nam i pozostali blisko nas. Dlatego z dumą przyjmujemy dzisiejszy wyrok, który dobitnie pokazuje, iż całe zamieszanie wokół klubu było tylko sztuczną farsą i szukaniem sensacji na siłe. Sąd apelacyjny jednoznacznie pokazał, że jesteśmy klubem, który dokonał niemożliwego awansują o trzy ligi w trzy lata, wygrywając wszystko w zgodzie z przepisami na boisku. Osobiście cieszę się, że to wszystko już się skończyło i ta plama na honorze została raz na zawsze wymazana."

Pietro Pizzarotti: "Sprawiedliwości stało się zadość. Przez dwa miesiące gazety i pozostałe media mieszały nas z błotem rzucając poważnymi oskarżeniami. My jednak pozostawaliśmy względnie spokojni i przekonani co do tego, ze historyczny potrójny awans którego dokonaliśmy był w pełni zasłużony i zgodny ze wszelkimi zasadami gry. Osiągnęliśmy go dzięki ciężkiej pracy, wyrzeczeniom i hektolitrom potu wylanym na treningach i meczach."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.