FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 sobota, 24 marca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Virtus Entella2
Parma 0
Stadio Chiavari; 17.03.2018; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Foggia-
Stadio Ennio Tardini; 25.03.2018; 12:30

Video

Pescara 1:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie jesteśmy przyzwyczajeni do gry na murawie syntetycznej i dziś czasami piłka płatała nam figle, nie możemy jednak tego traktować jako alibi, zawiedliśmy oczekiwania naszych kibiców i tego typu usprawiedliwienia są śmieszne." - Marcello Gazzola

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4297 dni.
Napisaliśmy 8555 newsów

Mamy 258 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Iori: "To była cenna lekcja"

autor: odys; 11.08.2017 ; 13:33;

Trener drużyny Primavery - Cristian Iori, skomentował wczorajszą porażkę z Interem, w ćwierćfinale Torneo "Citta Vignola".

"W pierwszej połowie, mimo dość nieśmiałego początku wyglądaliśmy naprawdę dobrze, byliśmy w stanie szybko odpowiedzieć na zdobytą przez Inter bramkę, a później przez kilkanaście minut toczyć z rywalem w miarę wyrównany bój. Ostatecznie jednak do głosu doszła klasa Interu i jego lepsze przygotowanie fizyczne. Z biegiem meczu przegrywaliśmy praktycznie każdy pojedynek jeden na jeden, byliśmy spóźnienie do piłki i wolniejsi od rywali. Inter to zespół zupełnie z innego poziomu, mimo to mecz ten był dla nas bardzo cenną lekcją. Pozytywy? Przed meczem postawiliśmy sobie pewne cele i w pewnej części udało się je zrealizować. Koniec końców był to tylko sparing i tak samo jak po dwóch ostatnich wygranych spotkaniach chłopcy nie powinni wpadać w euforię, tak teraz nie ma powodów do popadania w depresję. Był to kolejny etap naszych przygotowań do mistrzostw. Inter to aktualny mistrz Włoch, który bierze udział w rozgrywkach Primavera 1. Możliwość sprawdzenia się na tle takiego rywal, mimo bolesnej porażki, była naprawdę cennym doświadczeniem, które będzie procentować."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.