FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 piątek, 18 sierpnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 0
Fiorentina0
Stadio dei Pini; 13.08.2017; 18:00

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Empoli-
Stadio Ennio Tardini; 18.08.2017; 20:30

Video

Bari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Procentowe określenie stanu naszego przygotowania do sezonu jest trudne do wykonania. To kwestia zbyt dynamiczna by móc to w ten sposób ocenić. Mogę powiedzieć tyle, że wszystko jest zgodne z przyjętymi przez nas harmonogramami i na pewno będziemy gotowi na ligę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4079 dni.
Napisaliśmy 7162 newsów

Mamy 251 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 12 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Iori: "To była cenna lekcja"

autor: odys; 11.08.2017 ; 13:33;

Trener drużyny Primavery - Cristian Iori, skomentował wczorajszą porażkę z Interem, w ćwierćfinale Torneo "Citta Vignola".

"W pierwszej połowie, mimo dość nieśmiałego początku wyglądaliśmy naprawdę dobrze, byliśmy w stanie szybko odpowiedzieć na zdobytą przez Inter bramkę, a później przez kilkanaście minut toczyć z rywalem w miarę wyrównany bój. Ostatecznie jednak do głosu doszła klasa Interu i jego lepsze przygotowanie fizyczne. Z biegiem meczu przegrywaliśmy praktycznie każdy pojedynek jeden na jeden, byliśmy spóźnienie do piłki i wolniejsi od rywali. Inter to zespół zupełnie z innego poziomu, mimo to mecz ten był dla nas bardzo cenną lekcją. Pozytywy? Przed meczem postawiliśmy sobie pewne cele i w pewnej części udało się je zrealizować. Koniec końców był to tylko sparing i tak samo jak po dwóch ostatnich wygranych spotkaniach chłopcy nie powinni wpadać w euforię, tak teraz nie ma powodów do popadania w depresję. Był to kolejny etap naszych przygotowań do mistrzostw. Inter to aktualny mistrz Włoch, który bierze udział w rozgrywkach Primavera 1. Możliwość sprawdzenia się na tle takiego rywal, mimo bolesnej porażki, była naprawdę cennym doświadczeniem, które będzie procentować."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Copyright 2006-2017 by FCParma.com.pl