FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 7 piątek, 20 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 6
Naturno1
Prato allo Stelvio; 17.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Foggia-
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4415 dni.
Napisaliśmy 9447 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 7 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Iori: "To była cenna lekcja"

autor: odys; 11.08.2017 ; 13:33;

Trener drużyny Primavery - Cristian Iori, skomentował wczorajszą porażkę z Interem, w ćwierćfinale Torneo "Citta Vignola".

"W pierwszej połowie, mimo dość nieśmiałego początku wyglądaliśmy naprawdę dobrze, byliśmy w stanie szybko odpowiedzieć na zdobytą przez Inter bramkę, a później przez kilkanaście minut toczyć z rywalem w miarę wyrównany bój. Ostatecznie jednak do głosu doszła klasa Interu i jego lepsze przygotowanie fizyczne. Z biegiem meczu przegrywaliśmy praktycznie każdy pojedynek jeden na jeden, byliśmy spóźnienie do piłki i wolniejsi od rywali. Inter to zespół zupełnie z innego poziomu, mimo to mecz ten był dla nas bardzo cenną lekcją. Pozytywy? Przed meczem postawiliśmy sobie pewne cele i w pewnej części udało się je zrealizować. Koniec końców był to tylko sparing i tak samo jak po dwóch ostatnich wygranych spotkaniach chłopcy nie powinni wpadać w euforię, tak teraz nie ma powodów do popadania w depresję. Był to kolejny etap naszych przygotowań do mistrzostw. Inter to aktualny mistrz Włoch, który bierze udział w rozgrywkach Primavera 1. Możliwość sprawdzenia się na tle takiego rywal, mimo bolesnej porażki, była naprawdę cennym doświadczeniem, które będzie procentować."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.