FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 sobota, 21 października 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Pescara1
Stadio Ennio Tardini; 14.10.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Virtus Entella-
Stadio Ennio Tardini; 21.10.2017; 15:00

Video

Parma 0:1 Pescara: Skrót

Cytat tygodnia

"Krytyka kibiców jest uzasadniona, jednak rzucanie oskarżeń, podważanie autorytetu trenera i domaganie się jego zwolnienia jest naprawdę nie na miejscu. W tym trudnym momencie musimy pozostać zjednoczeni, tak jak czyniliśmy to chociażby w poprzednich rozgrywkach. Tylko w ten sposób możemy przezwyciężyć trudności i pokazać, że jesteśmy prawdziwą drużyną." - Luca Carra

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4143 dni.
Napisaliśmy 7583 newsów

Mamy 253 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 13 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Iori: "To była cenna lekcja"

autor: odys; 11.08.2017 ; 13:33;

Trener drużyny Primavery - Cristian Iori, skomentował wczorajszą porażkę z Interem, w ćwierćfinale Torneo "Citta Vignola".

"W pierwszej połowie, mimo dość nieśmiałego początku wyglądaliśmy naprawdę dobrze, byliśmy w stanie szybko odpowiedzieć na zdobytą przez Inter bramkę, a później przez kilkanaście minut toczyć z rywalem w miarę wyrównany bój. Ostatecznie jednak do głosu doszła klasa Interu i jego lepsze przygotowanie fizyczne. Z biegiem meczu przegrywaliśmy praktycznie każdy pojedynek jeden na jeden, byliśmy spóźnienie do piłki i wolniejsi od rywali. Inter to zespół zupełnie z innego poziomu, mimo to mecz ten był dla nas bardzo cenną lekcją. Pozytywy? Przed meczem postawiliśmy sobie pewne cele i w pewnej części udało się je zrealizować. Koniec końców był to tylko sparing i tak samo jak po dwóch ostatnich wygranych spotkaniach chłopcy nie powinni wpadać w euforię, tak teraz nie ma powodów do popadania w depresję. Był to kolejny etap naszych przygotowań do mistrzostw. Inter to aktualny mistrz Włoch, który bierze udział w rozgrywkach Primavera 1. Możliwość sprawdzenia się na tle takiego rywal, mimo bolesnej porażki, była naprawdę cennym doświadczeniem, które będzie procentować."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.