FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 sobota, 16 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Ternana1
Parma 1
Stadio Libero Liberati; 08.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Cesena-
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Video

Ternana 1:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Bardzo chcieliśmy wygrać, ale ta sztuka nam się nie udała. Ten remis to jednak nie koniec świata, zwłaszcza, że w tym sezonie przegrywaliśmy już spotkania, w których byliśmy stroną lepszą. Trzeba przyjąć ten punkt z pokorą i skupić się na dalszej pracy. Mistrzostwa są jeszcze długie." - Antonio Di Gaudio

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4199 dni.
Napisaliśmy 7955 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Iori: "To była cenna lekcja"

autor: odys; 11.08.2017 ; 13:33;

Trener drużyny Primavery - Cristian Iori, skomentował wczorajszą porażkę z Interem, w ćwierćfinale Torneo "Citta Vignola".

"W pierwszej połowie, mimo dość nieśmiałego początku wyglądaliśmy naprawdę dobrze, byliśmy w stanie szybko odpowiedzieć na zdobytą przez Inter bramkę, a później przez kilkanaście minut toczyć z rywalem w miarę wyrównany bój. Ostatecznie jednak do głosu doszła klasa Interu i jego lepsze przygotowanie fizyczne. Z biegiem meczu przegrywaliśmy praktycznie każdy pojedynek jeden na jeden, byliśmy spóźnienie do piłki i wolniejsi od rywali. Inter to zespół zupełnie z innego poziomu, mimo to mecz ten był dla nas bardzo cenną lekcją. Pozytywy? Przed meczem postawiliśmy sobie pewne cele i w pewnej części udało się je zrealizować. Koniec końców był to tylko sparing i tak samo jak po dwóch ostatnich wygranych spotkaniach chłopcy nie powinni wpadać w euforię, tak teraz nie ma powodów do popadania w depresję. Był to kolejny etap naszych przygotowań do mistrzostw. Inter to aktualny mistrz Włoch, który bierze udział w rozgrywkach Primavera 1. Możliwość sprawdzenia się na tle takiego rywal, mimo bolesnej porażki, była naprawdę cennym doświadczeniem, które będzie procentować."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.