FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 poniedziałek, 6 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Fiorentina2
Stadio Ennio Tardini; 05.07.2020; 19:30

Następny mecz

Serie A
Roma-
Parma -
Stadio Olimpico; 08.07.2020; 21:45

Video

Parma 1:2 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5132 dni.
Napisaliśmy 13895 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 21 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Inglese wróci pod koniec czerwca?

autor: odys; 30.05.2020 ; 14:12;

Jednym z nielicznych pozytywów jakie, dla zespołu Parmy, przyniosła przerwa w rozgrywkach, spowodowana pandemią koronawirusa, niewątpliwie jest praktycznie całkowita redukcja listy kontuzjowanych, która w momencie przerwania mistrzostw była naprawdę pokaźna.

Od początku, trwającego w Collecchio, zgrupowania regularnie trenują już Matteo Scozzarella, Antoonino Barilla, Luigi Sepe, Hernani, Vincent Laurini czy Andrea Adorante. Na ten moment jednym piłkarzem w ekipie Crociatich, który odbywa spersonalizowane treningi jest Roberto Inglese, jednak i on może okazać się wielkim wygranym, wymuszonej przerwy w rozgrywkach.

Gdy w trakcie styczniowego spotkania z Juventusem, popularny "Bobby English" doznawał poważnego uszkodzenia mięśnia dwugłowego uda, w wyniku którego zmuszony był poddać się operacji, jasne stało się to, że sezon jest dla niego skończony. Tymczasem niespodziewane wydłużenie sezonu, otwiera przed Inglese możliwość powrotu na boisko jeszcze w kampanii 19/20. Według szacunków Corriere dello Sport, napastnik powinien być gotowy do gry pod koniec czerwca, czyli wraz z pierwszymi wznowionymi spotkaniami Serie A.

W tym miejscu powstaje jednak inne pytanie, mianowicie czy sztab szkoleniowy Parmy, w obliczu naprawdę intensywnego terminarza, mogącego znacząco zwiększyć prawdopodobieństwo urazów, faktycznie zdecyduje się na wystawienie Inglese. Być może lepiej z punktu widzenia klubu i zdrowia samego piłkarza, byłoby celowanie w powrót na starcie sezonu 20/21.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.