FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 36 poniedziałek, 17 czerwca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 20:30

Następny mecz

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności uważam, że osiągnęliśmy coś wielkiego. Teraz jednak to już przeszłość, trzeba patrzeć w przód na nowe rozgrywki, w których celem nadrzędnym powinien być dalszy progres oraz rozwój zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4747 dni.
Napisaliśmy 11628 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 36 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Iacoponi trafi do MLS?

autor: odys; 09.10.2018 ; 20:06;

Serwis TMW podał dziś, dość zaskakujące brzmiące informacje w kontekście rynku transferowego Parmy i zainteresowania zagranicznego klubu, jednym z kluczowych piłkarzy ekipy D'Aversy.

Mowa tu o Simone Iacoponi, który na chwilę obecną jest pierwszym wyborem na prawej stronie obrony. Doświadczony defensor swoimi występami w pierwszych kolejkach Serie A, miał ponoć wzbudzić poważne zainteresowanie ze strony amerykańskiego Chicago Fire. Klub z MLS chętnie widziałby Iacoponiego w swoich szeregach, a całą sprawę dodatkowo ma podsycać fakt, iz kontrakt zawodnika z Parmą wygasa w czerwcu przyszłego roku i póki co na jego przedłużenie się nie zanosi.

Zobacz także

Komentarze

faster 9 października 2018; 20:52
nie jest to akurat najpewniejszy punkt naszej obrony, chociaz wiadomo ze aby osiagnac poziom naszej supergwiazdy z lewej obrony to jeszcze trochę musi " potrenować ".
odys 9 października 2018; 21:07
I tak patrząc na progres jaki na przestrzeni 3 lat poczynił Iacoponi należy tego zawodnika szanować. Gdy do nas przychodził w Serie C, powiedziałbyś że za dwa sezony będzie podstawowym graczem w Serie A i to prezentującym jako taki poziom (wiadomo byki z Napoli i Juventusem się przytrafiły, ale poza tym całkiem solidnie)?
faster 9 października 2018; 21:57
Tego mu wcale nie zarzucam i szacunek się należy oczywiście, ale uważam, że akurat m.in. ta pozycja wymaga u nas wzmocnienia. Nie chodzi o to że teraz bym się go pozbywał, mówimy tu o końcu kontraktu więc w sytuacji gdy się utrzymamy, trzeba będzie i tak rozejrzeć za lepszymi grajkami więc na niektórych pozycjach pewnie dla niektórych braknie miejsca.
odys 9 października 2018; 22:31
boki obrony to w ogóle bardzo newralgiczna pozycja u nas, aczkolwiek przy preferowanym stylu gry Iacoponi sprawdza się bardzo dobrze, bo skupia się przede wszystkim na zabezpieczeniu tyłów. Ale zgadzam się, że być może już w zimie trzeba będzie się rozglądanąć za kimś młodszym i dynamicznym bo w sumie i Iacoponi i Gazzola to bardzo podobne typy zawodników. Osobiście też widzę Iacoponiego jako środkowego obrońcę gdzie w zeszłym sezonie grał rewelacyjnie.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.