FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 środa, 8 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Fiorentina2
Stadio Ennio Tardini; 05.07.2020; 19:30

Następny mecz

Serie A
Roma-
Parma -
Stadio Olimpico; 08.07.2020; 21:45

Video

Parma 1:2 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5134 dni.
Napisaliśmy 13905 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 2 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Hakimi zablokuje transfer Darmiana?

autor: odys; 27.06.2020 ; 01:11;

Większość włoskich dziennikarzy nie ma wątpliwości co do tego, że od przyszłego sezonu barwy Interu reprezentować będzie Achraf Hakimi. Wbrew pozorom ta informacja może mieć również spore znaczenie dla Parmy.

Zdaniem chociażby Sky Sport, przybycie do Mediolanu młodego Marokańczyka, uchodzącego obecnie za jednego z najlepszych prawych obrońców/wahadłowych w Europie, może definitywnie pogrzebać transfer Matteo Darmiana, który tym samym miałby pozostać na Stadio Tardini.

Zobacz także

Komentarze

odys 27 czerwca 2020; 01:19
Powiem tak, jeśli Darmian ma jeszcze jakąkolwiek nadzieje na powrót do reprezentacji Włoch, a przynajmniej taką nadzieję wyraża we większości wywiadów, to musiał by być skończonym debilem, bo do Hakimiego nie ma najmniejszego podjazdu. Nie ukrywam że obok Serie A, to Bundesliga jest moją drugą ulubioną ligą i często zdarza mi się oglądać w akcji BvB, mogę na tej bazie z pełnym przekonaniem powiedzieć, że Hakimi przewyższa Darmiana w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. Oczywiście jak będą chęci niech idzie do Mediolanu, jest mi to szczerze obojętne, ale uważam że teraz zrobiła się dla nas z tego sytuacja w stylu win-win - jeśli Darmian zostanie to mamy w dalszym ciągu solidnego (acz bez błysku) defensora, a jeśli odejdzie mamy kasę i czyścimy listę płac. Jak dla mnie super układ.
krz 27 czerwca 2020; 09:30
A ja mam wrażenie,że Darmian od początku był planowany na solidnego zmiennika,wobec odejścia Mosesa. Jak Hakimi przyjdzie to wskoczy za Candreve..Mają jeszcze D'ambrosio za którego bym chętnie wymienił Darmiana.
odys 27 czerwca 2020; 10:44
O taka wymiana to jak najbardziej byłby super pomysł. A co do bycia zmiennikiem to ja jakoś nie jestem przekonany że Darmian wygryzie Candrevę, który w tym sezonie prezentuje naprawdę dobrą formę.
krz 27 czerwca 2020; 10:51
Wyraziłem niejasno,chodziło mi,że po przyjściu Hakimi wskoczy za Candreve,który będzie zmiennikiem z czego wynika,że dla Darmiana już nie bardzo jest tam miejsce,chyba że za D'ambrosio.
odys 27 czerwca 2020; 11:07
aha no tak również się z tym w pełni zgadzam. Zawsze jest też opcja, że Conte chciałby Darmiana jako jednego z trójki obrońców, ale jakoś go tam nie widzę, a nawet jeśli tak by było to i tak byłby dalej tylko głębokim rezerwowym.
grasiak 27 czerwca 2020; 15:11
Darmian po prostu u nas zawodzi i tyle. Na reprezentację to on nie ma co liczyć, a jak Inter sypnie za niego sporą sumkę to czemu nie? Na pewno Faggiano znalazłby jakiegoś godnego następce za jakieś porównywalne bądź nawet mniejsze pieniądze.