FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 4 piątek, 5 czerwca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 20.06.2020; 19:30

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5101 dni.
Napisaliśmy 13725 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 4 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Gravina: "Możemy grać do września lub października"

autor: odys; 06.04.2020 ; 11:35;

Niedawno informowaliśmy, że UEFA jako ostateczny termin zakończenia sezonu 19/20 wyznaczyło datę 3 sierpnia. Tymczasem prezs FIGC - Gabriele Gravina, w rozmowie z "Domenica Sportiva" stwierdził iż rozgrywki mogą trwać nawet we wrześniu i październiku.

"Zakończenie rozgrywek we wrześniu i październiku jest jedna z hipotez jakie rozważamy. Jednak jest to jedynie opcja mocno rezerwowa. Na ten moment prawdopodobnym terminem wznowienia zmagań wydaje się być 17 maja, jednak od razu mówię, że to również jest tylko hipoteza, nic wiążącego. Inne opcje zakończenia mistrzostw? Dokończenie rozgrywek to najlepsza opcja nie tylko z punktu widzenia sprawiedliwych rozstrzygnięć, ale także z uwagi na fakt i wtedy w miarę niezaburzony byłby sezon 20/21. Ostateczna decyzja nie należy do władz Calcio? Jest to dość jasne i oczywiste. W obecnej sytuacji pierwszorzędne znaczenie mają decyzje rządu poparte analizami instytucji medycznych. Nie mam z tym jednak żadnego problemu, bowiem ufam osądom tych organów."

Zobacz także

Komentarze

odys 6 kwietnia 2020; 11:40
czytam wypowiedzi tego chłopa praktycznie co dziennie i odnoszę wrażenie że on nie wie o czym gada, albo po prostu losuje sobie co ma powiedzieć. ja rozumiem że sytuacja jest złożona, skomplikowana etc. i ciężko jest przewidzieć co się stanie, ale skoro UEFA wyznaczyła ostateczny termin zakończenie rozgrywek na 3 sierpnia, to szef FIGC które podlega UEFA nie może wyjść i publicznie pieprzyć bzdur że liga może grać do października, no troche powagi. I jestem też ciekawy jak niby ta gra do października czy nawet do tego sierpnia miałaby się przyczynić do nienaruszenia sezonu 20/21 bo jak dla mnie to są dwie kwestie wzajemnie się wykluczające.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.