FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 42 czwartek, 17 października 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
SPAL1
Parma 0
Stadio Paolo Mazza; 05.10.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Genoa-
Stadio Ennio Tardini; 20.10.2019; 18:00

Video

SPAL 1:0 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Chcemy, by po opuszczeniu naszej akademii, nasi chłopcy prezentowali nie tylko odpowiedni poziom techniczny, ale też potrafili zarządzać swoją piłkarską karierą oraz radzić sobie z presją w futbolu." - Luca Piazzi

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4869 dni.
Napisaliśmy 12411 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 42 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Grassi: "Mam nadzieję, że Inglese też wróci do Parmy"

autor: odys; 10.07.2019 ; 18:40;

Alberto Grassi, który od dziś może być uznawany za pełnoprawnego piłkarza Parmy, spotkał się z dziennikarzami w Prato allo Stelvio i wypowiedział się na temat swojego powrotu do zespołu Gialloblu, a także nadziei na ponowną grę u boku Roberto Inglese.

 

Można powiedzieć, że jesteś teraz pełnoprawnym piłkarzem Parmy.

Bardzo się cieszę, ze wróciłem i ponownie będę mógł reprezentować barwy Parmy. W poprzednim sezonie pomimo kontuzji czułem się tu znakomicie, miałem świetny kontakt z trenerem oraz kolegami z zespołu. Jestem naprawdę szczęśliwy, ze mogę kontynuować swoją przygodę w tym zespole.

 

Co cię nie zabije to wzmocni, czy tak można powiedzieć o Tobie?

Mam nadzieję, że tak. Po kontuzji nie ma już śladu, czuję się dobrze i jestem gotowy na nowe wyzwania. Nie wróciłbym jednak do zdrowia, gdyby nie starania sztabu medycznego oraz wsparcie ze strony całego zespołu, który zawsze był blisko mnie.

 

Jak się teraz czujesz?

Wszystko jest w najlepszym porządku. Muszę jednak ostro brać się do pracy, gdyż po tak długiej kontuzji mam sporo rzeczy do nadrobienia. Nie mniej jednak czuję się dobrze.

 

Czy nie żałujesz, że opuszczasz Napoli?

Gra dla Napoli była wspaniałym doświadczeniem, miałem okazję grać i trenować u boku wielkich mistrzów i sporo z tego wyniosłem. Życie idzie jednak naprzód, a ja nie zamierzam oglądać się za siebie.

 

W zeszłym roku mówiłeś, że jednym problemem w Parmie jest znalezienie domu. Skoro związałeś się z klubem na najbliższe 5 lat, chyba rozwiązałeś ten kłopot?

Powiedziałbym, że nie do końca i będę musiał dalej próbować (śmiech). Jestem jednak dobrej myśli.

 

Można powiedzieć, że aktualnie jesteś na pierwszym zgrupowaniu z Parmą.

Owszem, na razie wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Mamy tu wszystko czego nam potrzeba, by dobrze przygotować się do sezonu. Ważne jest dla mnie również to, iż mogę od samego początku integrować się z zespołem, a nie tak jak miało to miejsce w zeszłych rozgrywkach, gdy wchodziłem do drużyny z marszu.

 

Razem z Sepe i Dezim jesteście nierozłączni, jednak wyraźnie brakuje wam czwartego kompana - Inglese. Czy są szanse na to, żę i on wróci do Parmy?

Mam wielką nadzieję na to, że tak się właśnie stanie. Nie czuję się jednak kompetentną osobą do tego by rozmawiać o tym temacie, o wszystkim decyduje klub, ja jestem tylko piłkarzem i skupiam się na tym, by dobrze wykonywać swoją pracę na boisku.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.