FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Ghirardi: "Wracam!"

autor: odys; 12.09.2014 ; 13:09;

Dziś na specjalnie zwołanej konferencji prasowej w ośrodku Collecchio, Tommaso Ghirardi zadeklarował wycofanie się z decyzji o podaniu się dymisji i powrót do czynnego pełnienia obowiązków prezydenta Parmy.

"Wycofuję się z decyzji o rezygnacji. Wracam by czynnie pełnić funkcję prezydenta Parmy. Moja dymisja byłaby równoznaczna z zniknięciem tego klubu, który tak wiele dla mnie znaczy, z mapy włoskiego futbolu, a ja nie mam serca tego zrobić. Tak więc po dłuższej refleksji, która nie przyszła łatwo zdecydowałem się zmienić zdanie. Tak jak już mówiłem wcześniej otrzymałem wiele listów, e-maili i zdjęć fanów, którzy obdarzyli mnie ogromnym wsparciem za co muszę im serdecznie podziękować. Nie mogę zawieść zaufanie, jakim obdarzyli mnie ci ludzie. Wczoraj przekazałem decyzję o moim powrocie do burmistrza miasta, który zdecydowanie poparł mój wybór."

Zobacz także

Komentarze

piotro 12 września 2014; 13:21
"już dzieci się uczy że nie składa się obietnicy których się nie potrafi dotrzymać" "to ma niby na celu wywołanie sztucznego szacunku u kibiców" Tak tu tylko zostawię...
odys 12 września 2014; 13:37
tak tylko że kto jak kto ale Ghirardi nie musi u kibiców wzbudzać sztucznego szacunku bo jego dokonania dla klubu są tak ogromne, że ten szacunek jest rzeczą w 100% naturalną i niepodważalną, która mu się najzwyczajniej w świecie należy. to że zostaje to może wyjść tylko i wyłącznie dla nas na dobre. zresztą w obecnej sytuacji Ghirardi = Parma, a bez niego tak jak już to stwierdził nasz klub znika z włoskiej mapy futbolu.
Magdzia 12 września 2014; 20:24
Dobrze, że wraca i dobrze, że już się skończy ta cała historia :)


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.