FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 23 wtorek, 18 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5693 dni.
Napisaliśmy 17298 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 23 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Ghirardi: "Rada nadzorcza chce żebym został"

autor: odys; 09.09.2014 ; 21:57;

Tommaso Ghirardi w wywiadzie dla Sky Sport wypowiedział się na temat swojej przyszłości,a  także zbliżającego się spotkania przeciwko Milanowi. Wciąż aktualny prezydent Gialloblu stwierdził między innymi, iż rada nadzorcza poprosiła go o dalsze przewodzenie klubowi. 

"Moja przyszłość? Rada nadzorcza poprosiła mnie bym dalej przewodził klubowi. Zastanawiam się nad tym. Wciąż drzemie we mnie wielka gorycz i tak długo jak nie zagramy w europejskich pucharach ten stan będzie trwał. Nie zmienią tego nawet wyrazy miłości i szacunku ze strony kibiców i społeczeństwa, który otrzymałem tak wiele. Nie mniej jednak Parma wciąż jest w moich rękach, Leonardi pracował bardzo ciężko w czasie lata i liczę, że będziemy mieli udany sezon. Spotkanie z Milanem? Mecze takie jak Parma-Milan, zawsze powodują wzrost adrenaliny. Zapewniam, że w niedzielę pojawię się na stadionie. Pierwszego meczu z Ceseną nie mogłem obejrzeć z trybun z powodu kilku naglących spraw, które musiałem załatwić. Nie mogę się już doczekać by zobaczyć moją Parmę konkurującą z Milanem, który w lecie poczynił wielkie wzmocnienie. Pippo Inzaghi tchnął w ten zespół nowego ducha i czeka nas bardzo trudne staracie. Mam nadzieję, że uda nam się zaprezentować jak najlepiej. W porównaniu do ostatniego sezonu nasz zespół został odmłodzony. Mecze z takimi rywalami jak Milan są impulsem dla młodych zawodników by wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Donadoni? Dziś są jego urodziny życzę mu wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że w niedzielę otrzyma od zawodników prezent."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.