FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 30 wtorek, 25 lutego 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sassuolo0
Parma 1
Mapei Stadium; 16.02.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
SPAL-
Stadio Ennio Tardini; 01.03.2020; 15:00

Video

Sassuolo 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Gervinho? Traktuje piłkarzy tak jakby byli moimi dziećmi. To, że któryś popełnia błąd nie oznacza, że należy go od razu skreślać. Każdy zasługuje na drugą szansę. Gervinho taką otrzymał i dziś podał zespołowi pomocną dłoń w trudnym momencie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5000 dni.
Napisaliśmy 13247 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 30 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Gervinho dziś wróci do treningów z pierwszym zespołem

autor: odys; 13.02.2020 ; 13:23;

Wszystko wskazuje na to, iż sprawa Gervinho, która od kilkunastu dni była w Parmie absolutnym tematem numer jeden, dziś zostanie ostatecznie zakończona.

Lokalne media, na czele z Gazzetta di Parma, nie mają wątpliwości co do tego, iż dziś Gervinho powróci do ośrodka Collecchio i odbędzie swój pierwszy, od ponad dwóch tygodni, trening wraz z pierwszym zespołem.

Zobacz także

Komentarze

odys 13 lutego 2020; 13:32
jak dla mnie duży błąd ze strony klubu.
czaaja 13 lutego 2020; 13:46
...to byla istna walka: zdrowy rozsadek vs. duma i reputacja. Powiedzmy ze Pama wyszla z tego z twarza ( Gervo ukarany finansowo i odsuniety od 1 zespolu do odwolania ) a grajek odcierpial przeprosil. Gramy dalej, sprzedamy go w lecie za 2x wiecej... :)
odys 13 lutego 2020; 14:05
I tak niesmak pozostanie i nie mamy też żadnej gwarancji że w najbliższym czasie ten geniusz nie odwali tego jeszcze raz, bo np. nagle ktoś z Japonii zaoferuje mu 2 razy większą płacę. Moim zdaniem z wizerunkowego punktu widzenia i chodzi mi tu zarówno o ogólne postrzeganie klubu, jak i postrzeganie klubu przez jego piłkarzy o wiele lepiej byśmy wyszli gdybyśmy Gervinho wywalili na zbity pysk nawet kosztem straty tych kilku milionów, które moglibyśmy zarobić na jego sprzedaży.
1913 13 lutego 2020; 14:30
Jedyne co może wybronic Gervo , to ewentualna bardzo dobra gra przez resztę sezonu. Lepszą forma niż do tej pory, kilka bramek , kilka ładnych akcji i asyst i powiedzmy że ze zdroworozsądkowego punktu widzenia chłop odkupi swoje winy. Tylko ze tutaj już wszystko zależy od zawodnika , a stracić możemy wiele - tak jak piszesz Odys , wizerunkowo, czy także mentalnie we własnej szatni....
czaaja 13 lutego 2020; 14:47
Obawiam sie ze jestesmy klubem o za malym budzecie aby zawodnika pokroju Gervo z wysokim kontraktem wyrzucac nie odzyskujac ani centa. No miejmy nadzieje ze odplaci nam dobra gra i po sezonie powiemy sobie Ciao majac na koncie min +5mln Euro za jego karte
Szarak 13 lutego 2020; 15:48
Przychylam się do ostatniego komentarza, jakkolwiek by nie dogral te pół sezonu, to dla mnie nara w lecie, nie odszedł tylko teraz, bo nie miał kto sensowny zapłacić, nie ma opcji wg mnie zeby został u nas na przyszły sezon.
faster 13 lutego 2020; 16:01
Również uważąm, że to błąd, tym bardziej, że w stosunku do Siligardiego postąpili inaczej. Wychodzi na to że są równi i równiejsi. Poza tym mecz z Lazio pokazał, że wcale nie jest on niezbędny dla zespołu.
odys 13 lutego 2020; 16:59
Przykład Siligardiego jest tu moim zdaniem idealnym potwierdzeniem naszej niekonsekwencji. Siligardi odmówił przenosin do innego klubu, a poza tym zawsze wykazywał się profesjonalizmem przychodził na wszystkie treningi zawsze dawał z siebie 100% i za to zachowanie wyleciał ze składu na pół roku. Gervinho za szantażowanie klubu i nie przychodzenie na treningi był poza składem 1,5 tygodnia.
Szarak 13 lutego 2020; 17:10
W porównaniu do siligardiego licho wygląda faktycznie, wystarczyło, że przeprosił, chociaż może jakieś obostrzenia dostał, bo nie chce mi się wierzyć, że to tak łatwo wyszło.
odys 13 lutego 2020; 17:47
karę finansową dostał na 100% i tu nie ma o czym gadać, ale wydaje mi się że Siligardi tak samo dodatkowo nie granie przez pół roku od razu zabiera mu możliwość jakiś premi z tytułu występów i osiągnięć zapisanych w kontrakcie. Więc to jakby dalej dla mnie nie zmienia optyki całej tej sprawy. Fakty są takie, że jednego piłkarza potraktowaliśmy jak psa, a drugi za o wiele większy występek nie otrzymał jakąś śmieszną karę. Nie mówiąc już o tym, że ten cyrk z Gervinho zablokował ewentualny zimowy transfer Siligardiego zatem można śmiało powiedzieć, że Luca dostał od nas potrójnie po dupie.
Szarak 13 lutego 2020; 19:05
Ja bym dodał jedynie to, że ubolewam od początku w sprawie s
Siligardiego, ale czy warto właśnie do niego porównywać z tej racji, że klub o wiele bardziej niewłaściwie zachował się, dlatego czy to dobry odnośnik. Bez dwóch zdań Siligardi nie zasłużył na takie traktowanie i to jest problem, a, że Gervinho jest lepszym graczem to klub postąpił jak postąpił.
czaaja 13 lutego 2020; 20:55
....i wlasnie tu tkwi ta chora niesrawiedliwosc i rowni i rowniejsi. Bo Gervo jest lepszy sportowo 17bramek i 6 asyst dla Parmy, potrafi zrobic roznice, strzelic 2 gole w meczu, kiwnac dwoch kelnerow jednym zwodem, wykonac rajd przez cale boisko i zajebac gola, jest nieprzewidywalny i szbki... Luca 2gole i 5 asyst, solidny rzemieslnik bez fajerwerkow. To oznacza ze Gervo robi wynik=robi kase a tam gdzie kasa nie ma sentymentow, slabszego sie kopie w dupe, dla wybitnych jest taryfa ulgowa i czerowony dywan. Luca chcial byc ambitny i walczyc o sklad a wyszla niesubordynacja i zawieszenie na pol roku. Gervo chcial kasy olal wszystkich cieplym moczem a po 2 tyg wraca do skladu...BO gdy wroci to znow zrobi wynik wiec sie oplaca,,,,, Chore ale prawdziwe... Szkoda tylko Sigilardiego bo faktycznie potraktowali go jak psa...